تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

اختتامیه جشنواره ادبیات داستانی بسیج؛ 7 آذر برگزار می‌شود+فایل صوتی

رئیس شورای عالی ادبیات داستانی بسیج گفت: جشنواره ادبیات داستانی بسیج؛ 7 آذرماه با معرفی منتخبان به كار خود پایان می‌دهد.

1402/09/06
|
11:30
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، رحیم مخدومی رئیس شورای عالی ادبیات داستانی بسیج، در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: یازدهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج 1402 در حال برگزاری است؛ این جشنواره به صورت جداگانه در 32 استان كشور برگزار و منتخبان آن به مرحله كشوری راه پیدا كردند.

وی افزود: مرحله كشوری این جشنواره در شهرستان اردكان یزد در حال برگزاری است و اختتامیه این جشنواره روز سه شنبه 7 آذرماه در این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس شورای عالی ادبیات داستانی بسیج یادآور شد: موضوع آثار ارسال شده به این جشنواره شامل زیست عفیفانه، جهاد تبیین و موضوع ویژه، شهدای هنرمند بود. نویسنده‌ها در دو گروه سنی كمتر از 17 سال و بیش از 17 سال آثار خود را به این جشنواره ارسال كردند. از هر استان 8 برگزیده به مرحله داوری نهایی (كشوری) معرفی راه پیدا كردند.

مخدومی در پایان خاطر نشان كرد: رویكرد این جشنواره داستان كوتاه بود. در آینده آثار برگزیده و آثاری كه قابلیت چاپ دارند در یك مجموعه داستانی كوتاه به چاپ خواهند رسید.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است

دسترسی سریع
تهران من