تهران من شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 به مدت 2 ساعت

توجه شهید رئیسی؛ به تعامل با كشورهای همسایه باید الگو قرار بگیرد+فایل صوتی

قنادباشی كارشناس سیاسی گفت: بعد از ریاست جمهوری آیت الله خامنه‌ای، شهید رئیسی بود كه به قابلیت‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی كشورهای همسایه از جمله پاكستان توجه كرد. شیوه مدیریت او باید الگوی رؤسای جمهور بعدی قرار بگیرد.

1403/03/07
|
10:55
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، جعفر قنادباشی كارشناس سیاسی در گفت و گو با «تهران من» اظهار داشت: رویكرد و شیوه مدیریت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در قوه مجریه بزرگترین دستاوردی است كه می‌تواند ادامه‌دار باشد؛ نگاه دولت سیزدهم به دنیا واقع‌بینانه و درست بود.

وی افزود: بزرگترین میراثی كه رئیس دولت سیزدهم بر جای گذاشت شیوه مدیریت و رویكرد تعاملی او با كشورهای همسایه بود. بعد از ریاست جمهوری آیت الله خامنه‌ای، شهید رئیسی بود كه به قابلیت‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی كشورهای همسایه از جمله پاكستان توجه كرد.

قنادباشی با تاكید بر اینكه كشور پاكستان قابلیت‌ها كشاورزی بالایی دارد یادآور شد: در دوره ریاست جمهوری گذشته برای تامین نیاز داخلی از كشور سوئیس گندم خریدیم درصورتی كه می‌توانستیم بدون هزینه حمل و نقل این محصول را از كشور پاكستان بخریم.

وی افزود: امنیت كشورمان در مرزهای پاكستان بسیار نا امن است؛ زمانی كه ایران روابط خوبی با كشور پاكستان برقرا كند امنیت در مرزها ایجاد می‌شود.

این كارشناس سیاسی گفت: شهید رئیسی با ساده زیستی و اولویت قرار دادن مردم به گونه‌ای زندگی كرد تا رؤسای جمهور بعدی از او الگو بگیرند و ساده زیستی و منافع ملی را در اولویت قرار دهند.
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران من