صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 180 دقیقه

مدیر روابط عمومی و سخنگوی شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، اقدامات صورت گرفته برای برگزاری هرچه بهتر مراسم روز قدس را برگزاری مراسم روز قدس را برای مخاطبان رادیو تهران تشریح کرد.

مجید راوندی، در گفتگو با "تهران من" سی‌ام اردیبهشت گفت: امسال به خاطر شیوع ویروس کرونا، مراسم روز جهانی قدس متفاوت از گذشته برگزار می‌شود. بر اساس هماهنگی‌هایی که انجام گرفته است قرار شده که ان شاء لله روز جهانی قدس برنامه‌ی میدانی و خیابانی در هیچ کدام از شهرهای کشور حتی شهرهایی که در رابطه با کرونا در وضعیت سفید قرار دارند نداشته باشیم و این مساله تنها به دلیل حفظ جان مردم عزیز کشورمان از شر این ویروس در نظر گرفته شده است.
وی افزود: قرار است این شورا با همکاری کمیته‌های مختلف و ستادهایی که در دل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دفتر مرکزی و دفاتر استانی تشکیل شده بودند، در فضاهای مجازی و رسانه‌ای فعالیت‌های ویژه ای را انجام دهند.

سخنگوی شورای هناهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: برای اجرای این طرح، هشتک‌های بین‌المللی مانند "القدس درب الشهدا" یعنی "قدس راه شهدا است" طراحی شده که به صورت ویژه کار خواهد شد. همچنین با عناوین سردمدار این مسیر "سردار قاسم سلیمانی" و شهدای دیگری که در جبهه‌ی بیداری اسلامی در سالیان اخیر مبارزه کرده‌اند نیز هشتک‌هایی به صورت ویژه کار می‌شود.
وی افزود: هشتک دیگر با عنوان "کووید 1948" است که به سال 1948 که سال تاسیس رژیم غاصب صهیونیستی است اشاره دارد و قصد دارد به مردم بگوید که این رژیم مثل ویروس کرونا منحوس است و برای تمام دنیا مضر و خطرناک خواهد بود.

راوندی اظهار داشت: به دنبال هماهنگی‌های صورت گرفته با مراکز مختلف و دفتر مقام معظم رهبری، امسال در روز قدس قرار است شاهد سخنرانی ویژه و استثنایی و زنده‌ی مقام معظم رهبری در رادیو و تلویزیون باشیم و این برنامه روز جمعه در ساعت 12 ظهر به وقت تهران پخش خواهد شد. در این سخنرانی مقام معظم رهبری به تبیین و تشریح آخرین راهبردهای جبهه‌ی جدید مقاوت در مبارزه با ظلم رژیم غاصب اسرائیل خواهند پرداخت و مردم می‌توانند این سخنرانی را از شبکه های تلویزیون ملی، بین المللی و لایوهای اینستاگرامی مشاهده و دنبال کنند.
این مسئول فرهنگی خاطرنشان کرد: در برخی از نقاط کشور کارهای متنوعی انجام شده که به صورت غیرحضوری است. پویش‌ها و مسابقاتی در مورد طراحی روز قدس که سازمان‌ها و تشکل‌های مردمی در حال انجام آن هستند از جمله‌ی این فعالیت‌هاست. همینطور همایش‌های بین‌المللی با تولید محتوا و رایزنی‌ با اشخاص مهم در بحث قدس در فضای مجازی انجام خواهد گرفت.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • پخش فصل جدید«تهران من» از رادیو تهران

  • تهرانِ من، شهری برای نابینایان

  • سامانه شاد با قابلیت های جدید بازطراحی شده است+فایل صوتی

  • پویش نذرخون سازمان انتقال خون تا اربعین ادامه دارد+فایل صوتی

  • طرح دادرسی الکترونیکی سراسری راه اندازی شد+فایل صوتی

  • آغاز عملیات گازرسانی به روستای "پس قلعه" در هفته دولت+فایل صوتی

  • پخش زنده "سوگواره احلی من العسل" از رسانه ملی+فایل صوتی

  • سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار؛ طرحی در راستای اجرای عدالت+فایل صوتی

  • بسته‌شدن پنجره‌های نقل و انتقالات باشگاه‌های فوتبال به حیثیت ملی ضربه می‌زند

  • نوسانات ارز، مهمترین دلیل گرانی‌برخی از کالاهای اساسی است