صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 180 دقیقه

مستند روز، سکانس زندگی و سمفونی سوژه ها و... از جمله آیتم های فصل جدید برنامه «تهران من» از رادیو تهران هستند.

مینا نیکانیک تهیه کننده این هفته برنامه «تهران من» با بیان توضیحات بیشتر گفت: فصل جدید برنامه تهران من هر روز ساعت 16 تا 19 در حوزه های فرهنگی هنری، اجتماعی، سبک زندگی هوشمند، فضای مجازی، طنز و... با بخش های متنوع و متفاوت تقدیم مخاطبان می شود.
وی ادامه داد: در فصل جدید چند بخش اضافه شده که می توان به "جناب دیجیتال" اشاره کرد. این بخش با اجرای کیوان نقره کار به سبک زندگی هوشمند می پردازد. از دیگر بخش های این برنامه آیتمی با عنوان "نرو ورزش" است، ورزش کردن صبح و عصر ندارد و در هر شرایطی نیاز است که وقتی را به ورزش اختصاص دهیم.
علاوه بر این؛ بخش "حرف های خوب آدم های خوب" با اجرای مسعود دهنوی مستندساز در حوزه اجتماعی، مریم شهرام پور در حوزه زنان و جامعه، محمد میر اخلاق ورزشی، غزل نهانی فرهنگ و هنر و اشکان آذر ماسوله گوینده نابینای تهران من در حوزه نابینایان و معلولین در طول هفته انجام می شود.
به گفته این تهیه کننده رادیویی؛ طنز روز خبری با رویکرد نقد سازنده با عنوان"سمفونی سوژه ها" با اجرای نوید عظیمی روی آنتن رادیو تهران می رود، "دور برگردون" آیتم اخلاقی و شهروندی که با هدف تجدید نظر در اخلاق و رفتارهای ناپسند فردی و اجتماعی تهیه و پخش می شود. "همدم خانوم" بازیگر تهران من که با اجرای زرین کشاورز به زبان طنز هر روز با موضوع روز اجتماعی نقدهایی مطرح می شود.
گفتنی است؛ یکی از برنامه های شبکه رادیویی تهران که از علاقه مندان دعوت به مشارکت می شود، برنامه «تهران من» است که به منظور تعامل و مشارکت با مخاطبان هر روز یک پرسش ویژه طراحی می کند. شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامکی 3000094 برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است، با ما در تماس باشید و نظرات و پیشنهادهای خودتان را در خصوص موضوع روز برنامه مطرح کنی.
برنامه رادیویی«تهران من» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که هفته پیش رو به تهیه کنندگی مینا نیکانیک، گویندگی فربد مقدم و نویسندگی ابوذر دارابی و مریم شهرام پور از ساعت 16 روی آنتن رادیو تهران می رود.
با ما شنبه تا چهارشنبه روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز همراه شوید.

مرتبط با این خبر

  • تهرانِ من، شهری برای نابینایان

  • سامانه شاد با قابلیت های جدید بازطراحی شده است+فایل صوتی

  • پویش نذرخون سازمان انتقال خون تا اربعین ادامه دارد+فایل صوتی

  • طرح دادرسی الکترونیکی سراسری راه اندازی شد+فایل صوتی

  • آغاز عملیات گازرسانی به روستای "پس قلعه" در هفته دولت+فایل صوتی

  • پخش زنده "سوگواره احلی من العسل" از رسانه ملی+فایل صوتی

  • سهمیه بندی بنزین سرانه خانوار؛ طرحی در راستای اجرای عدالت+فایل صوتی

  • بسته‌شدن پنجره‌های نقل و انتقالات باشگاه‌های فوتبال به حیثیت ملی ضربه می‌زند

  • نوسانات ارز، مهمترین دلیل گرانی‌برخی از کالاهای اساسی است

  • مراحل حذف دفترچه‌ی بیمه از لحاظ فنی آماده شده است+فایل صوتی