صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یكشنبه و سه شنبه از ساعت 17:00 به مدت 30 دقیقه

شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه «یکصدا ایران» در عین حالی که پیگیر آمادگی مسئولان در برگزاری انتخابات است، شهروندان را هم آماده حضور در این دوره از انتخابات می کند.

مهدی رادفر تهیه کننده ویژه برنامه انتخاباتی رادیو تهران گفت: در این برنامه درباره آمادگی، شرایط و لوازم انتخابات در کشورمان گفت وگو می شود. مشارکت شهروندان و نظر خواهی و طرح دیدگاه های آنها بخشی مهمی از این برنامه را شامل می شود.
وی با تاکید بر این که در هر انتخاباتی باید بسترهای لازم فراهم شود، افزود: آنچه در این برنامه حائز اهمیت است؛ بررسی بسترها و ایجاد شرایط مطلوب در برگزاری هر چه بهتر انتخابات است. در این بخش نه تنها مسئولین مکلف هستند که برنامه ریزی دقیقی از منظر ثبت نام، شواری نگهبان، نظارت، برنامه ریزی کلان، جانمایی و تعرفه ها داشته باشند، بلکه شهروندان هم موظف هستند با مطالعه، تحقیق و شناخت دقیقی که از کاندیداها، برنامه های آنها و... به دست می آورند با انتخابی آگاهانه اصلح ترین فرد را انتخاب کنند.
به عبارتی در یکصدا ایران، انتخابات اخیر تحلیل و بررسی و انتخابات پیش رو از لحاظ آمادگی مردم و مسئولین بررسی خواهد شد و پخش گزیده ای از سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری چراغ راه برنامه است.
ویژه برنامه انتخاباتی یکصدا ایران کاری از گروه مدیریت و برنامه ریزی شبکه رادیویی تهران است که روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 17 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.
این ویژه برنامه به تهیه کنندگی مهدی رادفر، فهیمه تهرانی و اجرای سعیده هاشمی روی آنتن می رود.

مرتبط با این خبر