صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6 صبح به مدت 30 دقیقه

صبح آغازی دوباره و تولدی دیگر که می تواند شروعی تازه ای برای حرکت، نشاط و پویایی باشد، این آغاز را به ما بسپارید، تا حس طراوت و تازگی را در این صبح دل انگیز تقدیم شما خوبان کنیم.

بدون شبک برنامه صبحگاهی‌ای موفق است که نیازهای مخاطبانش را در این ساعت از صبح بشناسد و بر اساس نیاز آنها و ساعت پخش، برنامه ای متفاوت از ساعات دیگر تولید کند و چه در اخبار و چه بخش‌های دیگر شادابی و نشاط مخاطبان را افزایش دهد.
برنامه "ترانک" رادیو تهران همان طور که از عنوان این برنامه هم پیداست از برنامه هایی است که حرکت، نشاط و پویایی توام با امید و امیدواری را برای شنوندگان خود به ارمغان می آورد.
ترانک برنامه گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است که هر روز از ساعت 6 صبح روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز تقدیم سحرخیزان می شود.
ایجاد نشاط صبحگاهی، امید و شروع روزی تازه با انگیزه های خوب برای زندگی از جمله اهداف این برنامه است که در میان این نشاط دادن، پیامی بسیار کوتاه و موثر از قوانین شهروندی و گاه رانندگی مطرح می شود. وجود نشانه های ایستگاهی میانی که در هر برنامه دو پیام مهم شهروندی داده می شود ؛ بستن کمربند ایمنی هنگام رانندگی، صرفه جویی در آب و ...
اعلام تقویم روزانه، تشویق شهروندان به ورزش، شوخی با اخبار و رویدادهای شنیدنی و ایجاد نشاط صبحگاهی با اندکی کلام گوینده حال و هوای تازه ای به این برنامه بخشیده است و ترانه های شاد و امیدبخش در قالبی پر شتاب و با ریتمی تند این انرژی صبحگاهی را دوچندان می کند.
نیما نعمتی زاده نویسنده، تهیه کننده و گوینده شما خوبان را از این برنامه همراهی می کند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360مرتبط با این خبر