پارك شهر پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 3 ساعت و نیم

آموزش تابستانی برای جبران یادگیری دانش‌آموزان رایگان است+فایل صوتی

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درخصوص اجرای برنامه جبران و تثبیت یادگیری دانش‌آموزان در تابستان گفت: شركت در این دوره‌ها رایگان است و از 10 تیرماه آغاز می‌شود.

1401/03/18
|
11:10
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، محمدمهدی كاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با پارك‌ شهر رادیو تهران گفت: پس از 2 سال و نیم آموزش غیرحضوری در شرایط كرونا، در یادگیری دانش‌آموزان اختلالاتی ایجاد شده بود و شاهد ضعف یادگیری دانش آموزان بودیم. لذا موظف بودیم در این زمینه برنامه‌ریزی داشته باشیم و مقرر شد برای جبران افت یادگیری دانش‌آموزان و همچنین تعمیق و تثبیت یادگیری آنها در دوره تابستانی برای دانش آموزانی كه نیازمند یادگیری بیشترهستند برنامه ریزی شود.

وی افزود: این دوره آموزشی برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم است و از 10 تیرماه تا پایان مرداد‌ماه برگزار می‌شود. در دوره متوسطه دانش آموزانی كه نمره قبولی را كسب نكردند و یا آنهایی كه نمره قبولی كسب كردند ولی برای یادگیری بیشتر نیاز به آموزش بیشتر دارند باید در این دوره‌ها شركت كنند.

كاظمی در پایان تاكید كرد: این دوره ها به صورت رایگان برگزار می‌شود.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب‌سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره‌برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع‌رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك شهر