پارك شهر پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 3 ساعت و نیم

برای شركت در انتخابات به شناسنامه نیاز ندارید+فایل صوتی

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برای رأی دادن نیازی به شناسنامه نیست؛ افراد با استفاده از مدارك هویتی می‌توانند در انتخابات شركت كنند.

1402/12/05
|
13:22
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، حجت‌الاسلام رضا عزت‌زمانی معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی در گفت و گو با «پارك شهر» اظهار داشت: مهمترین اتفاق این دوره از انتخابات، به دست مردم رقم می‌خورد.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با تاكید بر اینكه انقلاب اسلامی؛ انقلاب مردم است گفت: حقیقت مردم‌سالاری دینی در ایفای مشاركت مردم است؛ مردم می‌دانند هر اعلام حضوری یك حركت رو به جلو است و اصل حركت رو به رشد به دست مردم رقم می‌خورد.

وی افزود: قانون انتخابات در این دوره موثرتر و دارای شفافیت بیشتری است؛ ظرفیتی كه در رسانه ملی برای نامزدهای انتخاباتی ایجاد شده است یكی از این اقدامات موثر است.

عزت‌زمانی گفت: امسال در برخی از استان‌ها انتخابات به صورت كاملا الكترونیكی برگزار می‌شود؛ برای رأی دادن نیازی به شناسنامه نیست؛ افراد از طریق مدارك هویتی از جمله كارت شناسایی ملی می‌توانند در انتخابات شركت كنند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك شهر