در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

تاریخ مصرف بولتون تمام شده بود

رادیو تهران در برنامه «در این هفته» به بركناری جان بولتون مشاور امنیت ملی كاخ سفید می پردازد...
آیا با رفتنِ بولتون سیاست های آمریكا تغییر می كند؟

1398/06/24
|
14:42
|

حمیدرضا آصفی، سخنگوی پیشین وزارت امورخارجه در گفت و گو با برنامه در این هفته از رادیو تهران با اشاره به بركناری جان بولتون گفت: بولتون از ابتدا در كنار ترامپ نبود شما در انتخابات و حتی تا نیمه های ریاست جمهوری ترامپ می بینید كه خبری از بولتون نیست و او سومین مشاور امنیت ملی ترامپ است. رفتن بولتون زیاد تعجب آور نیست، چون از روزی كه ترامپ بر سر كار آمده از تیم حلقه اولش فقط 4 نفر كنارش ماندند.

وی معتقد است: به نظر من تاریخ مصرف بولتون تمام شد چون ترامپ كسی را می خواست كه با اظهار نظرهای تند امتیاز از بعضی از كشورها بگیرد، مثلا ایران را به پای میز مذاكره بیاورد كه شكست خورد. بولتون قرار بود ونزوئلا را به هم بریزد و حكومت قانونی را از بین ببرد اما جواب نداد آنها در مذاكرات با طالبان و كره هم به مشكل خوردند.

ترامپ در انتخابات آینده آمریكا وضع خوبی ندارد

حمیدرضا آصفی با بیان سیاست های آمریكا افزود: سیاست های آمریكا این است اگر تهدید جواب ندهد رو به فریب می آورند، ترامپ هم نشان داده كه حوصله تحمل خیلی از مسایل را ندارد.

به عقیده من؛ ترامپ در انتخابات آینده آمریكا وضع خوبی ندارد، در تازه ترین نظر سنجی ترامپ فقط 37 درصد رای دارد، آدمی مثل بولتون در ویترین جامعه آمریكا ایجاد هراس می كند باید كسی جانشین او شود كه برای انتخابات فضا را تلطیف كند، اما این را باید بدانیم با رفتن جان بولتون سیاست های ترامپ و سیاست های آمریكا تغییر نمی كند.

برنامه "در این هفته" كاری از گروه سیاسی رادیو تهران است كه پنجشنبه ها ساعت 15 به مدت 30 دقیقه از رادیو تهران پخش می شود.

رادیو تهران را روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته