در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

«در این هفته» چه خبر؟

تازه ترین اخبار و رویدادهای جهان، ایران و تهران با حضور صاحبنظران و كارشناسان مرتبط در رادیو تهران تحلیل و بررسی می شود.

1398/06/28
|
09:00
|

عباس پارسیان، مدیر گروه سیاسی رادیو تهران از پوشش مهمترین رویدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی خبر داد و گفت: یكی از برنامه های این گروه با عنوان «در این هفته» طراحی شده است كه در تحریریه گروه سیاسی رادیو تهران تهیه می شود و هر هفته روزهای پنجشنبه ساعت 15 الی 15:30 بصورت زنده تقدیم علاقه مندان به برنامه های سیاسی می شود.
وی در ادامه افزود: در این برنامه پس از مرور اخبار مهم هفته، مهمترین رویدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی در گفت وگو با مسئولان و كارشناسان در 3 بخش ارائه خواهد شد.
به گفته پارسیان؛ از بخش های این برنامه می توان به آیتم های «ایران در این هفته»،«تهران در این هفته» و «جهان در این هفته» اشاره كرد كه تازه ترین اخبار و رویدادهای جهان، ایران و تهران مورد بحث و بررسـی قرار می گیرد.
همچنین در بخش «حركت در مسیر درست» محورهای سخنرانی هفتگی رهبر معظـم انـقلاب(مدظله العالی) مرور می شود و در آیتمی با عنوان «به مقصد تهران» نیز نشست ها و رفت و آمـــدهای سیاسـی و اقتصادی كه در طول هفته در تهـران انجام شده بازخـوانی خواهد شد.
فرج آلادین تهیه كننده، حسین بهزادی فر كارشناس مجری، سیده زرین كشاورز مجری، سعید چهرگانی گوینده، رضا خادم الحسینی دستیار تهیه از عواملی هستند كه شما مخاطبان را روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز همراهی می كنند.


ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه @Tehraan360 پیدا و همراهی كنید.#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته