در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

روزهای بهتری در انتظار بورس تهران است

معاون بازار سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در گفت وگو با رادیو تهران اعلام كرد: بورس توانسته ركورد كل ارزش معاملات سال گذشته را بزند.

1398/07/08
|
11:16
|

گودرزی، معاون بازار سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در مصاحبه با برنامه در این هفته از رادیو تهران به بررسی روند معاملاتی بورس تهران نسبت به سال گذشته پرداخت و گفت:
ارزش كل بازار بورس در حال حاضر به صد و چهل و نه هزار میلیارد تومان رسیده است؛ یعنی یك رشد ٦٨٪ نسبت به سال گذشته داشته است.
نكته جالب توجه در مورد روند معاملاتی این است كه، سال گذشته كل ارزش خرید و فروش و معاملات در بازار بورس صد و شصت هزار میلیارد تومان بوده كه هم اكنون به صد و شصت و سه هزار میلیارد تومان در چند روز گذشته رسیده، بنابراین بورس توانسته ركورد كل ارزش معاملات سال گذشته را بزند.
گودرزی مدعی است: این ركود در بازارهای رقیب و قانون حداكثرسازی باعث شده نقدینگی جریان پول در بازه های مختلف به سمت بازار سرمایه هدایت شود. در كل بنظر می رسد دولت تصمیم گرفته امسال نقش بیشتری به بازار سرمایه بدهد، مثل لایحه ای كه در مورد عواید سرمایه ای قرار است تقدیم مجلس كند.
گودرزی معتقد است: روند رو به رشد بورس در رونق اقتصادی تاثیر گذار بوده و جریان پول وقتی وارد بازار سرمایه می شود امكان تامین مالی در بازار سرمایه رو به افزایش می رود و با اصلاح قوانین باعث اصلاح در ساختار مالی در شركت های بورس شده است.
مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته