در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

مدیركل استاندارد استان تهران: بازرسی 5 هزار واحد تولیدی و صنفی در استان تهران

مدیركل استاندارد استان تهران در گفت وگو با رادیو تهران اعلام كرد: در 6 ماهه نخست امسال از چهار هزار و 924 واحد تولیدی و صنفی استان بازرسی شده است.

1398/07/22
|
08:00
|

محمودرضا طاهری مدیركل استاندارد استان تهران در مصاحبه با برنامه در این هفته گفت: در طول سال به صورت تصادفی از واحدهای تولیدی بازدید و نمونه برداری می شود كه به طور معمول ٤بار از واحد بازدید خواهد شد.
به گفته مدیركل استاندارد استان تهران طی شش ماه نخست امسال از چهار هزار و 924 واحد تولیدی و صنفی استان بازرسی شده است.
علاوه بر این كه؛ در بازار فروشگاه ها مورد آزمون قرار می گیرند، نمونه برداری هم می شوند و اگر در طول سال واحد مشكلی نداشته باشد، پروانه اش تمدید خواهد شد.
به ازای هر فاكتور آزمونی نمره منفی برای واحد در نظر گرفته می شود و در صورت كسب ١٢٠ امتیاز منفی پروانه واحد تعلیق خواهد شد و و واحد حق تولید ندارد و با رفع اشكال مجدد پروانه فعال می شود.
مدیركل استاندارد استان تهران با اشاره به صدور پروانه و تعلیق برخی از آنها افزود: در شش ماه اول امسال تعداد ٣١٤ پروانه صادر و ١١٦ پروانه تعلیق شده است، البته هر تعلیق پروانه به علت تخلف نمی باشد در برخی موارد ابطال پروانه با درخواست خود واحد صورت می گیرد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایت WWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته