در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

كاری از گروه سیاسی رادیو تهران 30 آذر ثبت نام طرح ملی مسكن در استان تهران

ثبت نام طرح ملی مسكن استان تهران با دو رویكرد خروج مسكن از ركود و تامین مسكن برای افراد با درآمد متوسط، از 30 آذر، آغاز می شود.

1398/09/24
|
09:52
|

پروانه اصلانی، رئیس دفتر مسكن و اقتصاد راه و شهرسازی وزرات راه در گفتگو با برنامه «در این هفته» رادیو تهران درباره طرح ملی مسكن در تهران گفت: آغاز ثبت نام طرح ملی مسكن كه از یك ماه پیش در استان های مختلف شروع شده، دارای دو هدف اساسی است؛ تجهیز تولید مسكن از طریق ابزارهایی كه در اختیار دولت است با رویكرد كمك به خروج بخش مسكن از ركود و كمك به فعالیت های وابسته به مسكن.

دومین رویكرد در این طرح، تامین مسكن برای افراد با درآمد متوسط است. تهران در لیست ثبت نام ها قرار دارد و از ٣٠ آذر ماه ثبت نام آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به طرح پروژه تهرانسر افرود: بحث های مطرح شده چند وقت اخیر، درباره پروژه تهرانسر بوده كه چندین بار تكذیب شده است. در واقع پروژه تهرانسر یك پروژه مشاركتی است كه بعد از مشخص شدن سهم، درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

به گفته رئیس دفتر مسكن و اقتصاد راه و شهرسازی وزرات راه؛ در شهرهای جدید اطراف تهران، امكان ثبت نام وجود دارد، شهروندان از طریق سامانه tem.mrud.ir می توانند ثبت نام كنند، اطلاعیه ها و شرایط هم در سامانه به طور كامل موجود است.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته