در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری

رادیو تهران با توجه به تماس های مكرر مخاطبان در خصوص پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری با فریدون عطایی، مدیر كل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری تهران در برنامه«در این هفته» گفتگو كرد.

1398/11/02
|
14:13
|

عطایی با اشاره به تخصیص اعتبارات گفت: در استان تهران از طریق كارگروه اشتغال حدود هزار و ششصد و هفتاد طرح استان، از مصوبات كارگروه استانی به بانك ها ارسال شده است كه مبلغ ریالی آن حدود هزار چهارصد و چهل میلیارد تومان بوده است، اما سهم استان از اعتبارات تقسیط پیدا كرده حدود سیصد و هجده میلیارد تومان است كه تا به امروز دویست و پنجاه میلیارد تومان توسط چهار بانك عامل پرداخت شده است.

وی بر این باور است: كل روستاهای استان در صورت جذب اعتبارات اشتغال خوبی به وجود می آورند كه ممكن است موجب كاهش و یا معكوس شدن مهاجرت از روستا به شهرها شود.
همچنین؛ بهتر است دستگاه های حمایتی مانند بهزیستی نیز از این طرح حمایت كنند. در سال رونق تولید با توجه به شرایط داخلی باید تلاش كنیم تا موانع پیش روی تولیدكنندگان را رفع كنیم و باید در این راستا همكفری و هم افزایی داشته باشیم.

برنامه «در این هفته» پنج شنبه ها از ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای پژمان كریمی روی آنتن رادیو تهران می رود.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته