در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

نگران افزایش قیمت و تامین كالاها در روزهای آخر سال نباشید

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی در گفتگو با رادیو تهران از واردات روغن خام، گوشت و مرغ در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: در ایام یایانی سال نگرانی از بابت شوك قیمتی و تامین كالاها وجود ندارد.

1398/11/15
|
10:36
|

حسین مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی در گفتگو با برنامه «در این هفته» از رادیو تهران از تدارك دولت برای تامین كالاهای اساسی پایان سال خبر داد و گفت: از هفته گذشته ستاد تنظیم بازار، برنامه های ویژه ایام پایان سال را كلید زده است، در سه بخش ویژه، دستورالعمل هایی به كار گروه های ویژه به مدیریت استانداری ها ابلاغ شده است.

وی افزود: بخش اول تامین كالاهاست كه با توجه به تولیدات خوبی كه كشور داشته است در همه كالاهای اساسی تامین هستیم. تقریبا در همه بسته ها و كالاهای مورد نیاز از جمله پوشاك،كیف و كفش، مصارف خوراكی و حتی شوینده ها افزایش تولید را شاهد هستیم. ذخائر كالاهای اساسی كه از ابتدای سال برای مناسب های مختلف تدارك دیده شده كافی هستند و در صورت تقاضای زیاد به كمك بازار می آیند.

بخش دوم موضوع عرضه كالاست كه هماهنگی بین فروشگاه ها و مراكز عرضه به طور كامل صورت گرفته است.
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی با بیان این كه حراج های فصلی همچون سالهای گذشته برپا می شود، ادامه داد: همانند سالهای گذشته حراج های فصلی را خواهیم داشت، سازمان میوه و تره بار برنامه ریزی خوبی در زمینه عرضه خواهد داشت و فروشگاه های زنجیره ای از ابتدای اسفند تخفیفات خوبی را ارائه خواهند داد.

به گفته این مسئول؛ در بخش سوم، شاهد تشدید بازرسی و كنترل ها خواهیم بود؛ بازرسی تعزیرات حكومتی، بازرسی سازمان حمایت، بازرسی اتحادیه ها و اصناف و بازرسی های مردمی كه در روزهای آخر سال برای نظارت بازار به كمك خواهند آمد.
مدرس خیابانی از ثبات قیمت ها در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: نگرانی از بابت شوك قیمتی و تامین كالاها وجود ندارد. در بخش پوشاك، شیرینی و شكلات وارداتی نداریم اما در بخش روغن خام، گوشت و مرغ واردات را خواهیم داشت.

شایان ذكر است؛ گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین تقدیم می كند. این برنامه پنج شنبه ها ساعت 15 با اجرای پژمان كریمی روی آنتن می رود.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


دسترسی سریع
در این هفته