در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

بحران 40 ساله دشت ورامین و پاكدشت

شبكه رادیویی تهران در برنامه «در این هفته» به بررسی مسائل و مشكلات شهرستان های اطراف استان تهران اختصاص یافته است.

1398/11/15
|
11:02
|

مهندس هادی تمهیدی، فرماندار پاكدشت در گفتگو با رادیو تهران از احداث تصفیه خانه هفتم در شهرستان پاكدشت خبر داد و گفت: مردم شهرستان پاكدشت و شهرهای جنوب تهران و مناطق جنوبی قبل از احداث تصفیه خانه هفتم، آب شرب خود را از آب های زیرزمینی تامین می كردند، در حال حاضر شهرهای پاكدشت و فرون آباد در شهرستان پاكدشت، نزدیك دوسال است كه به شبكه آب تصفیه خانه هفتم كه از سد ماملو سرچشمه می گیرد متصل شده اند كه با كیفیت عالی هم از نظر كیفی و هم از نظر كمی در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

وی افزود: دشت ورامین و دشت پاكدشت حدود ٤٠ سال است كه در مرحله بحران قرار دارند و مدت هاست كه مردم برای تامین آب خود بخصوص در فصل گرما با مشكل رو به رو هستند. با احداث فاز اول تصفیه خانه در سال ٩٤ این مشكل تا حدودی حل شد، البته هنوز نیاز به آب های زیرزمینی پا برجاست.
وی در پایان اظهار داشت: علیرغم بارندگی های خوب امسال، بهتر است شهروندان در مصرف آب، صرفه جویی كنند.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین تقدیم می كند. این برنامه پنج شنبه ها ساعت 15 با اجرای پژمان كریمی روی آنتن می رود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


دسترسی سریع
در این هفته