در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

قدرت ایران به واسطه پشتیبانی مردم از نظام است

حسین امیدیان، پژوهشگر و تحلیل گر مسائل سیاسی در گفتگو با رادیو تهران یكی از فاكتورهای قدرتمند بودن ایران را پشتیبانی مردم از نظام دانست و گفت: سرمایه اجتماعی یعنی همین حضور پرشور مردم در صحنه است.

1398/11/29
|
09:28
|

حسین امیدیان، پژوهشگر و تحلیل گر مسائل سیاسی در گفتگو با برنامه «در این هفته» از رادیو تهران گفت: سرمایه اجتماعی پشتوانه مردم، در هر نهضت و نظامی یك نقطه قاطع و مهم است.
به طور مثال؛ در هیچ كجای دنیا كشوری وجود ندارد كه بعد از چهل و یك سال مردم مثل روز اول با همان شعار ها و با همان آرمان ها، پشت نظام باشند، این همان سرمایه اجتماعی است. اهمیت و هدف ٢٢ بهمن به رخ كشیدن همین سرمایه های اجتماعی است كه پشت نظام آمده اند. این مسئله نه تنها در این مورد بلكه درخصوص حضور حداكثری در انتخابات هم مثال زدنی است.

وی افزود: طبق آمار سازمان ملل، ایران جز ٧ كشور برتر جهان كه به همت نیروهای نظامی، توانسته ایم در زمینه های مختلف در قدرت نظامی و دفاعی به بالای قله برسیم. یكی دیگر از فاكتورهای قدرتمند بودن ایران همین پشتیبانی مردم از نظام است؛ در ابتدا در بدرقه حاج قاسم سلیمانی و بار دوم در راهپیمایی با شكوه ٢٢ بهمن و سوم بار هم بی شك انتخابات پیش رو است كه در فرمول قدرت جهانی سازمان ملل این یك فاكتور اساسی و اصلی است.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را پنج شنبه ها ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای پژمان كریمی تقدیم مخاطبان می كند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته