در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

گروه سیاسی رادیو تهران قرنطینه نقض حقوق شهروندی است

حیدرعلی عابدی، عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رادیو تهران گفت: قرنطینه كردن با نیت سیاسی، عملی است اما انجام این عمل نقض حقوق شهروندی به حساب می آید.

1398/12/14
|
09:08
|

عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با برنامه "در این هفته" مدعی شد: كشور ایران بین دیگر كشور های منطقه در كنترل بیماری كرونا و از نظر كادر متخصص در حوزه بهداشت و درمان جلوتر و پیشرفته تر از دیگر كشورهاست. پوشش این خدمات به لطف شبكه بهداشت تا دور ترین نقاط روستایی در دسترس است.
دانشگاه های علوم پزشكی هم در كنار شبكه بهداشت و درمان برای مقابله با ویروس كرونا و همچنین درمان مبتلایان مشغول به كمك رسانی هستند.

به گفته این نماینده مردم؛ مسافرانی به صورت غیر مستقیم به ایران آمده اند.
وی افزود: رسانه های بیگانه و دشمنان سعی دارند از طریق فضای مجازی و عبور از خطوط اخلاقی با نشر اكاذیب، موجی از بی اعتمادی را بین مردم و مسئولان ترویج دهند.
حیدرعلی عابدی با اشاره به آمار و ارقامی كه اعلام می شود، گفت: اطلاعات و آماری كه از طرف وزارت بهداشت به اطلاع مردم می رسد آماری كه از طریق مراجعین به مراكز درمانی ثبت شده است.

عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی قرنطینه را نقض حضوق شهروندی دانست و گفت: قرنطینه كردن با نیت سیاسی عملی است و صرفا جهت آرام كردن و تحت كنترل نشان دادن اوضاع است، ولی انجام این عمل نقض حقوق شهروندی به حساب می آید.
وی تاكید كرد: با انجام آموزش های خود مراقبتی و بالا بردن اطلاعات در جامعه نیازی به قرنطینه نیست.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را پنج شنبه ها ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای پژمان كریمی تقدیم مخاطبان می كند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته