در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

احتكار اقلام بهداشتی عملی دور از انسانیت است

نایب رئیس كمیسون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رادیو تهران درباره كرونا، سودجویی برخی افراد و عزم ملی در جلوگیری از شیوع كرونا توضیح داد.

1398/12/26
|
08:00
|

محمد كاظمی، نایب رئیس كمیسون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه «در این هفته» رادیو تهران درباره سودجویی برخی افراد در احتكار اقلام مورد نیاز مردم در این شرایط بحرانی توضیح داد و گفت: متاسفانه نهایت بی انصافی و عملی دور از انسانیت است كه افراد سودجو اقلام بهداشتی را به قصد ثروت اندوزی احتكار می كنند.

وی افزود: به حق بود با توجه به اینكه دولت و وزارت بهداشت پیش بینی می كردند كه وارد این بحران خواهیم شد، اقلام مورد نیاز را تدارك می دیدند و از صادرات این اقلام جلوگیری می كردند و تدابیر بیشتری می اندیشیدند كه متاسفانه در این امر قصور و كوتاهی شده است.

نایب رئیس كمیسون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از عملكرد دستگاه قضا ابراز امیدواری كرد و افزود: خوشبختانه دستگاه قضا و تعزیرات حكومتی به موقع وارد عمل شدند و با احتكار كنندگان و كم فروشان به شدت برخورد می كنند.

به گفته این مقام مسئول، خوشبختانه ما فقر قوانین نداریم و این قوانین دست همكاران را برای مجازات باز گذاشته است.
وی معتقد است: سیستم توزیع یك سیستم معیوب است، دولت باید سیستم كارآمدی را راه اندازی كند تا مردم به دستورات عمل كنند.

گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را پنج شنبه ها ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای حسین بهزادی و پژمان كریمی روی آنتن می برد.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته