تهران میدان شهدا پنجشنبه و جمعه از ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

پخش ویژه «تهران؛ میدان شهدا» در سالروز شهادت شهید مصطفی چمران از رادیو تهران


برنامه تهران؛ میدان شهدای رادیو تهران این هفته (پنجشنبه اول تیرماه) ویژه سالروز شهادت شهید مصطفی چمران « پایه گذار مقاومت اسلامی در لبنان روی آنتن می‌رود.

1402/03/31
|
14:58
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ فاطمه ربانی تهیه كننده و گوینده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه «تهران؛ میدان شهدا» ، پنجشنبه اول تیر ماه ساعت 18:30 با گرامیداشت سالروز شهادت شهید دكتر مصطفی چمران بر روی آنتن می‌رود.
دكتر مصطفی چمران در مهر ماه سال 1311 به دنیا آمد و با گذراندن تحصیلات متوسطه راهی دانشگاه تهران شد و رشته الكترومكانیك را به پایان رساند و برای ادامه تحصیل به آمریكا رفت و در فیزیك پلاسما درجه دكتری كسب كرد.
وی پس از گذراندن آموزش‌های نظامی در مصر، به لبنان رفت و به همراه امام موسی صدر، در تشكیل جنبش امل نقش مؤثری داشت و از فرماندهان آن بود.
دكتر چمران در جریان جنگ تحمیلی در31 خرداد 1360 هنگام سركشی به یكی از مناطق جنگی در دهلاویه، مورد اصابت تركش خمپاره قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
شبكه رادیویی تهران از برنامه «تهران میدان شهداء» ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران؛ با همسر شهید، فرزندان، والدین شهداء و خویشاوندان گفت وگو و یاد و خاطره شهداء را گرامی می‌دارد.

برنامه «تهران میدان شهدا»، را پنجشنبه ساعت 18:30 روی (موج اف.ام ردیف 94) یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.
علاقمندان می توانند تكرار این برنامه را جمعه‌ها در همین ساعت از رادیو تهران بشنوند.

دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا