تهران میدان شهدا پنجشنبه و جمعه از ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

تهران میدان شهدا، كاری از رادیو تهران روایت زندگی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی كرمان در تهران، میدان شهداء

روایت زندگی سراسر پویایی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی كرمان در 13 دی 1402 را از شبكه رادیویی تهران برنامه «تهران میدان شهدا» بشنوید.

1402/11/25
|
12:49
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ فاطمه ربانی تهیه كننده و گوینده برنامه ضمن اعلام این خبر گفت: شبكه رادیویی تهران، در برنامه «تهران میدان شهدا» به منظور بزرگداشت مقام شهداء با خانواده‌های معزز شهداء گفت وگو می‌كند، این هفته برنامه اختصاص به روایت زندگی سراسر پویایی شهیده« فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی كرمان در 13 دی 1402 دارد.
این برنامه پنجشنبه 26 بهمن، از ساعت 13:30 با روایت زندگی شهیده « فائزه رحیمی» از شهدای جنایت تروریستی 13 دی 1402 كرمان در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی تقدیم حضور مخاطبان می‌شود.

به گفته تهیه كننده برنامه؛ درست است! شهادت می‌چرخد و می‌چرخد و هربار دستش را روی شانه كسی می‌گذارد كه در زندگی كاری كرده است كه از او پذیرفته اند. شهیده «فائزه رحیمی» هم یكی از همان‌هایی‌ است كه در همان روزی كه تبریك‌های روز مادر در دهانمان ماسید، صدای حاج قاسم را در گوشمان طنین‌انداز كرد كه: «ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم…».
در برنامه این هفته تهران میدان شهدا با اعضای خانواده شهیده فائزه رحیمی، گفت‌وگویی كرده‌ایم تا برایمان بگویند فائزه، همان دختر شر و شیطان و فعال به اصطلاح امروزی‌ها بیش فعال، كه بنا بر گفته خودشان در كودكی گاهی شیطنت‌هایش اشك مادر را هم در می‌آورد در كدام موعد مقرر، عزمش را جزم كرده، عرق پیشانی‌اش را تكانده و بالا و بالاتر رفته و..

شهیده« فائزه رحیمی» دانشجو معلمی بیست ساله، متولد مرداد 1382، ساكن یكی از برج‌های منطقه 22 تهران كه در كنكور سال 1400 در رشته امور تربیتی، پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان تهران قبول شده بود.

شبكه رادیویی تهران از برنامه «تهران میدان شهداء» ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران؛ با همسر شهید، فرزندان، والدین شهداء و خویشاوندان گفت وگو و یاد و خاطره شهداء را گرامی می‌دارد.
برنامه «تهران میدان شهدا»، را روی (موج اف.ام ردیف 94) یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز از آنتن شبكه رادیویی تهران بشنوید.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا