تهران میدان شهدا پنجشنبه و جمعه از ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

بزرگداشت شهید "مجید سلمانیان" در تهران میدان شهدا

تهران میدان شهدای جمعه 2 آبان ماه با بیان گوشه هایی از زندگی شهید مجید سلمانیان،شهید مدافع حرم از رادیو تهران پخش می شود.

1399/08/01
|
08:30
|

به تازگی هویت پیكر هشت تن از شهدای مدافع حرم منطقه خان طومان سوریه شناسایی و تایید و پیكرهای این شهیدان پس از گذشت چندین سال وارد كشورمان شد. شهید مجید سلمانیان یكی از شهدای مدافع حرم است كه اردیبهشت 1395 در خان طومان سوریه به فیض شهادت نائل آمد و پیكرش پس از چهار سال وارد كشور شد در همین راستا برنامه تهران میدان شهدا در روز جمعه 2 آبان ماه به بیان گوشه هایی از زندگی این شهید می پردازد.

شهید مجید سلمانیان متولد سال 1367 بود. به دلیل علاقه‌اش به مسائل مذهبی، از اوایل دهه 80 به حوزه علمیه امام جعفرصادق(ع) كرج رفت. از سال 82 هم به حوزه چیذر رفت و كمی بعد طلبه حوزه علمیه قم شد و تا پایه چهارم حوزه كه معادل دكترا است درس خواند. دو، سه سالی در قم تبلیغ می‌كرد و بعد به عنوان مبلغ به شهرهای زیادی سفر كرد و نهایتاً به شاهرود رفت و آنجا علاوه بر تدریس در دانشگاه، امام جماعت مسجد بود. البته مدتی هم در دانشگاه شریف درس اخلاق تدریس می‌كرد...

برای آشنایی بیشتر با این شهید والامقام ، تهران میدان شهدای جمعه 2 آبان ماه را از ساعت 16:40 به تهیه كنندگی آرزو مددی از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا