تهران میدان شهدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 23:05 به مدت 25 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

شهدا رفتند تا ما ماندن را دریابیم

ویژه برنامه «تهران میدان شهداء» به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به مدت یك هفته با فرزندان شهدای فرمانده هشت سال جنگ تحمیلی گفتگو می كند.

1399/06/31
|
16:07
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ شبكه رادیویی تهران از برنامه «تهران میدان شهداء» ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران؛ با همسر شهید، فرزندان، والدین شهداء گفتگو و یاد و خاطره شهداء را گرامی می دارد.
این ویژه برنامه كه به مدت یك هفته هر شب ساعت 22 روی آنتن رادیو تهران می رود، كاری از گروه تهران و رویدادهاست كه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به معرفی فرماندهان و سرداران شهید می پردازد. در این برنامه بیشتر با زندگی و خاطرات شهید سیدعلیرضا یاسینی، شهید احمد كشوری، شهید علی اكبر شیرودی، شهید مصطفی اردستانی، شهید محمدابراهیم همت، شهید مهدی زین الدین و شهید غلامرضا رهبر آشنا می شویم و پای درد و دل فرزندان معزز شهداء می نشینیم كه بعد از شهادت چه بر سر خانواده آنها گذشته است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا