تهران میدان شهدا پنجشنبه و جمعه از ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

تهران، میدان شهدا ویژه ایام شهادت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش

ویژه برنامه تهران میدان شهدا با مروری بر زندگی شهید ابومهدی المهندس، شهید حسین پورجعفری دوست و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از رادیو تهران پخش می شود.

1399/10/10
|
10:10
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ آرزو مددی تهیه كننده برنامه«تهران میدان شهدا » ضمن اعلام این خبر گفت: این برنامه روایتی مستند از زندگینامه شهدا با رویكرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه مقاومت است. برنامه«تهران میدان شهداء» در گفتگوی اختصاصی و صمیمی با فرزندان و همرزمان سرداران شهید، داستان زندگی خانواده معظم شهدا را مرور می‌كند.
گروه تهران و رویداد های رادیو تهران در ایام سالگرد شهادت سردار سرافراز جبهه مقاومت، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به صورت ویژه ‌، برنامه تهران میدان شهدا را این شب ها از ساعت 20 تقدیم مخاطبان می كند.
مهمان برنامه تهران میدان شهداء، امشب چهارشنبه 10 دی ماه، محمدعلی پورجعفری فرزند شهید حسین پورجعفری دوست، همراه و همرزم و جعبه سیاه حاج قاسم سلیمانی است كه از ناگفته های13دی ماه 98 خواهد گفت.
پنجشنبه 11دی ماه، مستند ابومهدی المهندس در گفتگو با دختر شهید ابومهدی المهندس تقدیم حضور مخاطبان خواهد شد. پس از شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، مستند«سلفی با ابومهندس» بسیار دیده شد؛ در این ویژه برنامه گفتگویی با مستندساز این برنامه كه خاطره‌هایی از لحظات حضور در كنار این شهید را روایت كرده است، روایتی از زندگی و مجاهدت این شهید بزرگ و مجاهد عراقی، به سمع مخاطبان می رسد.
شنبه 13 دی ماه همزمان با سالروز شهادت سردار دلها با همرزمان و همراهان حاج قاسم سلیمانی گفتگو خواهد شد.


دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا