تهران میدان شهدا شنبه تا چهارشنبه از ساعت 23:05 به مدت 25 دقیقه

رادیو تهران

تهران، ميدان شهدا

«تهران میدان شهداء» ویژه چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده

برنامه «تهران میدان شهداء» به صورت ویژه به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید دكتر محسن فخری زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی كشورمان، روی آنتن رادیو تهران می رود.

1399/10/17
|
13:05
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه«تهران میدان شهدا » روایتی مستند از زندگینامه شهداء با رویكرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه مقاومت است. این برنامه در گفتگوی اختصاصی و صمیمی با فرزندان و همرزمان سرداران شهید، داستان زندگی خانواده معظم شهدا را مرور می‌كند و ضمن تقدیر و تجلیل از مقام رفیع شهداء، پای صحبت های صمیمانۀ خانواده های آنها می نشیند.
این برنامه به صورت ویژه به مناسبت چهلمین روز شهادت دكتر محسن فخری زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی كشورمان، پنجشنبه 18 دی ماه از ساعت 11:15 دقیقه روی آنتن رادیو تهران می رود. دو فرزند شهید با حضور در استودیوی ضبط رادیو تهران گوشه هایی از زندگی این دانشمند هسته ای كشورمان را به صورت مستند روایت می كنند.
علاقمندان می توانند تكرار این برنامه را روز جمعه 19 دی ماه از ساعت 16:40 دقیقه بشنوند.

مستند رادیویی«تهران میدان شهداء» كاری از گروه تهران و رویدادهای شبكه رادیویی تهران است كه ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران؛ با همسر شهید، فرزندان، والدین شهداء گفتگو و یاد و خاطره شهداء را گرامی می دارد.
این برنامه با رویكرد سیاسی اجتماعی و در قالب مستند، به تهیه كنندگی آرزو مددی مروری بر زندگی‌نامه، رشادت‌ها و عملكرد شهداء دارد، مخاطبان در این ویژه برنامه بیشتر با روحیه و اخلاق معظم شهداء، نقش آفرینی ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی های شهدای معزز آشنا می شوند.
علاوه بر ویژه برنامه هایی كه به مناسبت های مختلف تهیه و پخش می شود، برنامه تهران میدان شهداء به صورت مستمر جمعه ها ساعت 16:40 از رادیو تهران روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز می رود.

دسترسی سریع
تهران، میدان شهدا