سعادت آباد پنجشنبه از ساعت 11:00 به مدت 150 دقیقه

جشن 22 بهمن امسال؛ با شكوه‌تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد+فایل صوتی


جانشین رئیس ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: امسال با توجه به همزمانی جشن سالگرد انقلاب با اعیاد پر سرور ماه رجب سعی شده جشن‌های 22 بهمن شادمانه‌تر و متنوع‌تر باشد.

1401/11/19
|
15:04
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران؛ حسین كاشانی‌پور جانشین رئیس ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی در گفت و گو با برنامه «سعادت آباد» 19 بهمن درباره برنامه های ویژه روز 22 بهمن گفت: انقلاب ما؛ مردمی‌ترین انقلاب جهان است و تمامی برنامه‌های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم توسط خود مردم انجام می‌شود اما ما هم به عنوان ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی تلاش می‌كنیم برنامه‌های متعددی را با محوریت مردم برگزار كنیم. این برنامه‌ها در حوزه های فرهنگی و هنری، آیینی در قالب گفتگو، كرسی های آزاداندیشی و جشنواره و مراسم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینكه قلّه این جشن‌ها روز 22 بهمن است گفت: مجموعه‌های مردمی و دستگاه‌های خدمت رسان در حال مهیا شدن برای این هستند تا روزی خاطره انگیز را در سراسر كشور برای مردم رقم بزنند.

كاشانی پور با تاكید بر اینكه ان شاء الله روز 22 بهمن امسال ، متفاوت از سالهای گذشته خواهد بود گفت: مجموعه‌های زیادی برای این روز اعلام آمادگی كرده‌اند. بر اساس آمار در سالهای پیش از كرونا تا 1500 غرفه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی، بزرگراه محمدعلی جناح و آیت الله سعیدی و جاده شهید لشكری برپا می‌شد.اما امسال با توجه به همزمانی جشن سالگرد انقلاب با اعیاد پر سرور ماه رجب سعی شده این جشن‌ها شادمانه‌تر و متنوع‌تر باشد.

وی افزود: شهرداری تهران 5 پهنه نشاط و سرگرمی با وسایل بازی برای نوجوانان؛ پهنه سلامت با ارائه خدمات سلامت مثل ویزیت بیمار، بینایی سنجی و شنوایی سنجی؛ پهنه كارآفرینی با حضور بانوان و عرضه كالا توسط آنها ؛ پهنه جهاد و مقاومت با حضور نمایندگانی از چندكشور با لباس های مخصوص در مقابل پارك دانشجو و پهنه هنری با نمایش آثار هنری و خلق اثر را برای برپایی جشن 22 بهمن تدارك دیده است.

وی افزود: دستگاه های دیگر هم خدماتی را در میز خدمت به مردم ارائه می‌‌دهند.

جانشین رئیس ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد: در راهپیمایی 22 بهمن امسال از تمامی استان های تهران مهمانانی در غرفه‌های ویژه با ارائه سبك زندگی و فرهنگ و دستاوردهای استان خود حضور می‌یابند.

وی در پایان گفت: این جشن جشنی خانوادگی خواهد بود و ان شاء الله روزی مفرح و خاطره انگیز را در تاریخ ثبت خواهیم كرد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی @tehran360 جستجو كنید.
علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
سعادت آباد