صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:00 به مدت 165 دقیقه

برنامه «سعادت‌آباد» در فصل جدید، با رویکردی نو و نگاهی تازه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی روی آنتن رادیو تهران می رود.

برنامه «سعادت‌آباد» در فصل جدید، با رویکردی نو در نگاهی تازه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی با هدف افزایش آگاهی اجتماعی و امید آفرینی و کاهش آسیب های اجتماعی از رادیو تهران پخش می‌شود.

پیام امیری مدیر گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران درباره پخش فصل جدید سعادت‌آباد گفت: فصل جدید «سعادت‌آباد» از 27 مهرماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت 13 تا 14:30 به صورت زنده و به همت دو گروه برنامه ساز از شبکه رادیویی تهران به روی آنتن می رود. این برنامه با رویکرد خبری، تحلیلی در حوزه های سیاسی، اجتماعی و بین الملل در گروه تهران و رویدادهای شبکه تهران تولید و پخش می شود.

وی افزود: اهداف اصلی «سعادت‌آباد» در فصل جدید، توجه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی، افزایش آگاهی اجتماعی و امید آفرینی، کاهش آسیب های اجتماعی، ارتقاء سواد رسانه ای برای کاربران فضای مجازی و افزایش اعتماد عمومی به رسانه ملی است.

امیری خاطر نشان کرد: تنوع در موضوع و قالب های برنامه ای، تولید و پخش گزارش ها و مستندهای تحقیق محور، نقد طنازانه، گفتگوهای متفاوت و آیتم های متنوع از جمله بخش های جدید «سعادت‌آباد» است.

به گفته مدیر گروه تهران و رویدادها یکی از ویژگی های مهم برنامه «سعادت‌آباد» مطالبه‌گری همراه با نقد عالمانه و منصفانه در کنار بیان دستاوردها و توفیقات است، این برنامه تلاش می‌کند با ورود هنرمندانه و موثر به مسائل جاری جامعه بپردازد. توجه به همه مناطق پایتخت و شهرستانهای استان تهران با مشارکت خبرنگاران محله به پیگیری و رفع مشکلات مردم کمک می کند.

همزمان با آغاز پخش فصل جدید، پایگاه اطلاع رسانی سعادت آباد رادیو تهران و صفحات اختصاصی این برنامه در فضای مجازی نیز راه اندازی می شود، تا علاوه بر مخاطبان رادیو تهران کاربران فضای مجازی هم تعامل نزدیکی با این برنامه داشته باشند. این برنامه به تهیه کنندگی و سردبیری مریم السادات آصفی و فرشته علیپور روی آنتن می رود.

مخاطبان می توانند از طریق وب سایت خود برنامه به نشانی Www.saadataabad.ir و همچنین وب سایت رادیو تهران WWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرند. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما باشید.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

مرتبط با این خبر

  • تعلیق 2400 کارت بازرگانی صادرکنندگان+فایل صوتی

  • صادرات زعفران فله ای ممنوع است+فایل صوتی

  • بررسی موضوع مهاجرت نخبگان در میزگرد سعادت‌آباد+فایل صوتی

  • برای کمک به معلولین با "توانیتو "همراه شوید

  • فولادوند: اولین جشنواره الگوی تدریس مجازی برای تقدیر از معلمان خلاق برگزار می شود

  • گرامیداشت روز ارتش در سعادت آباد

  • گرامیداشت عطار نیشابوری در "سعادت آباد"

  • بررسی موضوع فاصله گذاری اجتماعی در "سعادت آباد"

  • آرامش، استراتژی عبور از کرونا

  • احسان و نیکی کردن به دیگران