تهران 24 هر روز از ساعت 00:00 به مدت 90 دقیقه

منتخب برنامه های رادیو تهران در 120 دقیقه

«تهران 24 » به تازگی با پخش منتخبی از برنامه های رادیو تهران، از ساعت 24 تا 2 بامداد در جدول پخش قرار گرفته است.

1398/05/09
|
11:36
|

هادی ماهر، مدیر گروه تولید و تامین شبكه رادیویی تهران با بیان توضیحات درباره «تهران 24»گفت: این برنامه با هدف جذب مخاطبان جدید و معرفی گلچینی از برنامه هاست، از دیگر اهداف آن بازپخش منتخبی از برترین گفت وگوها و بخش های شنیدنی، ویژه افرادی است كه به هر دلیلی موفق به شنیدن برنامه ها نشده اند.
وی افزود: این برنامه منتخبی از بخش های ویژه در برنامه های 24 ساعت شبكه رادیویی تهران كه در 120 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود. تهران 24 شامل؛ آیتم ها، گزارش ها و گزیده ای از جذب ترین و شنیدنی ترین بخش از برنامه های شبكه رادیویی تهران است كه هر كدام در زمان كوتاه بین 5 تا 7 دقیقه انتخاب و پخش می شود.
مدیر گروه تولید و تامین شبكه رادیویی تهران به بخش نظرسنجی در این برنامه اشاره كرد و گفت: نظرات و پیشنهادهای مردمی درباره برنامه های شبكه رادیویی تهران در این بخش ارائه می شود. شما مخاطبان می توانید با ارسال پیامك به سامانه پیامكی 3000094 و شماره تلفن های 22652466 و 22652465 نقطه نظرات خود را بیان كنید.
علاوه بر این؛ هر شب در فواصل برنامه ها، اخبار و رویدادهای مهم 24 ساعت گذشته كه بی ارتباط با تهران 24 نیست، اطلاع رسانی می شود. از دیگر تدابیری كه در این برنامه اندیشیده شده تامل با مخاطبان است؛ انتخاب آهنگ ها، ترانه ها و موسیقی های مورد علاقه آنهاست.
ماهر افزود: پنجشنبه و جمعه شب ها این برنامه با برپایی یك شب نشینی و دورهمی اجرا می شود؛ مخاطبان با برنامه در تماس خواهند بود و درباره این كه 24 ساعت را چگونه سپری می كنند؛ قصد دارند كجا بروند؟ یا این كه با چه كسانی قرار دارند، می گویند. در این شب ها ضمن معرفی مكان های تفریحی و جذاب، تلاش می كنیم سبك زندگی ایرانی اسلامی را ترویج و خانواده ها را تشویق به برپایی دورهمی های شبانه و تابستانی كنیم.
همچنین؛ جمعه شب در برنامه تهران 24 به امید بخشی و برنامه ریزی در طول هفته اشاره می شود، به هدف مندی برنامه های تابستانی خانواده ها و تشویق و ترغیب مخاطبان به هم نشینی در هفته پیش رو .
محمدرضا پاكزادیان، امیرحسین ثقفی و مهدی مجنونی از تهیه كنندگان این برنامه و آرمان غفاریان، یوسف رحیمی و فربد مقدم گویندگانی هستند كه اجرای تهران 24 را بر عهده دارند.
«تهران 24 » كاری از گروه تولید و تامین شبكه رادیویی تهران كه هر شب ساعت 24 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز می رود.

دسترسی سریع
تهران 24