روستاگرد 1 تا 12 فروردین از ساعت 09:30 به مدت 25 دقیقه

نمایشگاه گل وگیاه روستای گلزار پاكدشت؛ تا 21مهر تمدید شد+فایل صوتی

بخشدار بخش مركزی شهرستان پاكدشت ورامین گفت: اولین نمایشگاه گل‌های شاخه بریده و زینتی روستای گلزار پاكدشت به دلیل استقبال مردم تا هفته آینده 21 مهر ماه تمدید شد؛ گیاهان این نمایشگاه با 20 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

1402/07/14
|
11:43
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، سعید فكری بخشدار بخش مركزی شهرستان پاكدشت ورامین در گفت و گو با ویژه برنامه «روستاگرد، رادیو روستا» كه به مناسبت روز روستا از رادیو تهران پخش می‌شود، گفت: شهرستان پاكدشت پایتخت گل و گیاه كشور است كه متاسفانه این ظرفیت كمتر شناخته شده است. تلاش می‌كنیم این ظرفیت بیش از گذشته شناخته شود. 1470هكتار زیر كشت گلخانه‌ای داریم؛ روستای گلزار شهرستان پاكدشت با جمعیتی بالغ بر 6 هزار نفر در تولید گل و گیاه پیشگام است.

وی افزود: اولین نمایشگاه گل‌های شاخه بریده و زینتی روستای گلزار از توابع بخش مركزی این شهرستان همزمان با هفته وحدت برگزار شد كه این نمایشگاه به دلیل استقبال مردم تا هفته آینده 21 مهر ماه تمدید شده است. گیاهان این نمایشگاه با 20 درصد تخفیف عرضه می‌شود.

فكری تصریح كرد: به دلیل طراوت و شادابی كاشت گیاه در روستای گلزار شاهد كمترین آمار جرم و جنایت در این روستا هستیم. همچنین آمار بیكاری در روستای گلزار شهرستان پاكدشت صفر است.

بخشدار مركزی شهرستان پاكدشت اظهار داشت: روستای توچال پاكدشت قطب تولید انار است، تا پایای مهر ماه جشنواره انار در این روستا برگزار می‌شود.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
روستاگرد