صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه از ساعت 10:00 به مدت 30 دقیقه

به مناسبت 15 اسفند که روز درختکاری نام گرفته، برنامه «روستاگرد» از رادیو تهران به فواید درختکاری و اهمیت درخت و درختکاری در زندگی روستایی اختصاص یافته است.

درختان، از پربارترین و زیباترین نعمت های الهی هستند و با توجه به آثار فراوانی که برای زندگی بشر و سایر موجودات زنده دارند؛ در دین مقدس اسلام، به امر درخت کاری اهمیت بسیاری داده شده و همه مردم، به این امر خداپسندانه تشویق شده اند.

«روستاگرد» برنامه ای که به معرفی روستاهای اطراف تهران می پردازد و قدم های موثری در راستای معرفی روستا و قابلیت اقتصادی روستاهای اطراف استان تهران برمی دارد. این برنامه به مناسبت روز درخت و درختکاری با اهمیت این روز در زندگی روستایی از ساعت 10 همراه شما مخاطبان است.

در این برنامه علاوه بر معرفی روستاهای اطراف تهران، روستاهایی که قابلیت رشد، توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری در کار تولیدی دارد، معرفی خواهند شد.

از مهم ترین اهداف این برنامه افزایش میزان اطلاعات مخاطبان نسبت به استان تهران و روستاهای اطراف آن و قابلیت های اقتصادی آنهاست. اطلاح سبک زندگی مدرن و تجملاتی شهرنشینی امروز تشویق شهروندان به مدیریت اقتصادی به شیوه روستا از دیگر اهدافی است که دنبال می شود.

علاقه مندان می توانند برای ارتباط با رادیو تهران از طریق شماره تلفن های 22652466یا 22652465 با ما در تماس باشند و با شماره 3000094 پیام های خود از نقطه نظرهایی که دارند، پیشنهادها و انتقادهای خودرا را برای ما ارسال کنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • سفر به روستاهای تهران در روستاگرد