صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه از ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه

«این برنامه قابل پخش نیست» از رادیو تهران به عنوان برنامه‌ منتخب برای پخش، از طرف معاونت صدا در پاییز سال جاری معرفی شد.

برنامه‌ های «صبح جمعه با شما» و «کوی نشاط» از رادیو ایران، «خط آزاد»،«توپ» و «چوب خط» از رادیو جوان، «عصر صبا» و «صبح صبا» از رادیو صبا و «این برنامه قابل پخش نیست» از رادیو تهران به عنوان برنامه‌ های منتخب برای پخش، از طرف معاونت صدا در پاییز سال جاری معرفی شده‌ اند.
«این برنامه قابل پخش نیست» با هدف نقد درست، محترمانه، مودبانه و موثر سیاسی و اجتماعی در فضایی خیالی، معایب رفتارهای مدیران را به زبان طنز و کمدی بیان می کند.
بالابردن ظرفیت نقدپذیری میان مدیران و مسئولان، شوخی با رویدادهای سیاسی و اجتماعی با هدف رشد و اصلاح، از اهداف اصلی برنامه است.
ایجاد نقدی به دور از یأس و سیاه نمایی، توهین نکردن به دیگران در نقد، نشاط و امیدآفرینی به همراه نقد، شوخی با اخبار به دور از توهین به افراد حقیقی و حقوقی، نهی از منکر مسئولان به عنوان موتور حرکت جامعه، و امر به معروف مسئولان و مردم در راستای رشد جامعه، از دیگر رویکردهاست.
این برنامه در ساختار ترکیبی نمایشی با موضوع فرهنگی، تاریخی و ادبی به تهیه کنندگی نیما نعمتی زاده و گویندگی وحید رونقی پخش می شود.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • «این برنامه قابل پخش نیست» از رادیو تهران پخش می شود

  • چرا «این برنامه قابل پخش نیست»؟