صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه از ساعت 14:00 به مدت 30 دقیقه

«این برنامه قابل پخش نیست» هر هفته به موازات اخبار و رویدادهای داغ سیاسی و اجتماعی در کشور، در تحلیل ها و موقعیت های کمدی و طنز ویژه رخ می دهد.

داستان های نمایشی و طنز«این برنامه قابل پخش نیست» در سیاره زحل رخ می دهد. سیاره زحل؛ تبعیدگاه آدم های خلافکار، مجرم و اختلالگر و ... است. تبعیدی هایی که به دلیل رعایت نکردن قوانین و ارتکاب جرم از قبیل اختلاس، رشوه، و زورگیری و ... از سیاره های خودشان همچون عطارد، ناهید، مریخ، مشتری، اورانوس، نپتون و پلوتون به سیاره زحل تبعید شده اند.
آنها اکنون تصمیم دارند که در زحل حکومت دلخواه خود را تشکیل دهند، حکومتی که هیچ قانون دست و پاگیری نداشته باشد. هر هفته یک داستان یا قصه میانشان اتفاق می افتد، داستان یا قصه ای که برخاسته از رویدادهای سیاسی و اجتماعی تهران و کشور است...
در «این برنامه قابل پخش نیست» هر هفته به موازات و تناسب اخبار و رویدادهای داغ سیاسی و اجتماعی در کشور، در سیاره زحل هم تحلیل ها و موقعیت های کمدی و طنز ویژه ای رخ می دهد.
از شخصیت های این برنامه می توان به کیوان عملی رئیس و تبعیدی از عطارد و وعده های بدون عمل یا هرمز مشتری؛ تبعیدی از مشتری، آقازاده یا حباب پناهی تبعیدی از نپتون، دلال و عامل اصلی حباب در بازار و... اشاره کرد.

«این برنامه قابل پخش نیست» کاری از گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران که به تهیه کنندگی نیما نعمتی زاده روی آنتن رادیو تهران می رود، شما مخاطبان می توانید از ساعت 14 شنونده این برنامه شوید.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
شنوندگان از سرتاسر کشور می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.
#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360


مرتبط با این خبر

  • «این برنامه قابل پخش نیست» از رادیو تهران پخش می شود

  • «این برنامه قابل پخش نیست» از رادیو تهران منتخب شد