صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یكشنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:45 به مدت 45 دقیقه

شبکه رادیویی تهران در گفتگو با شخصیت های مشهور و معروف سیاسی تازه ترین رویدادها و اخبار سیاسی را در برنامه انقلاب تا آزادی تحلیل و بررسی می کند.

مسعود محمودخواه مدیر گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران از گفتگو با اشخاص مشهور و معروف سیاسی خبر داد و گفت: موضوع محوری برنامه «انقلاب تا آزادی» شخصیت های سیاسی هستند.
گروه های مختلف سیاسی، نخبگان و شخصیت های معروف سیاسی از تمام طیف ها که داخل کشور، در چهارچوب نظام جمهوری اسلامی فعالیت سیاسی انجام می دهند، به برنامه دعوت می شوند و نظراتشان را با مردم در میان می گذاریم.
وی در خصوص دسته بندی برنامه های شخصیت محور این گروه برنامه ساز گفت: ما برای گروه ها و شخصیت های معروف سیاسی برنامه انقلاب تا آزادی را طراحی و برای هنرمندان و سلبریتی هایی که جزو جامعه هنری ما تعریف می شوند برنامه های صحنه و پشت صحنه را طراحی کرده ایم.

وی در ادامه توضیح داد: انقلاب تا آزادی به یک بخش دیگر گروه های مرجع و سرمایه های اجتماعی می پردازد، همان بحث سیاسیون و نخبگان سیاسی از تمام طیف های سیاسی جامعه است، اینها در یک گفتگو صریح و بی پرده به بازخوانی اتفاقات سیاسی کشور بخصوص در این 40 ساله می پردازند و نظرات و آراء شان را با مردم در میان می گذارند.

به گفته مدیر گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران؛ ما سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا همه طیف های سیاسی بتوانند حرف ها، مسائل و نظراتشان را با مردم به اشتراک بگذارند.

محمودخواه در پاسخ به این پرسش که آیا این برنامه فقط به بررسی مسائل انقلاب و گفتگو با شاهدان عینی پیروزی انقلاب اسلامی اختصاص دارد؟ گفت: وقایع انقلاب بخشی از گفتگوی این برنامه با چهره های سیاسی است .
آن چیزی که موضوعیت دارد خود این چهره های سیاسی و خود این افراد سیاسی مشهور و معروف است که نظراتشان را با مردم در میان می گذارند. مهمانان در این برنامه هم درباره حوادث انقلاب صحبت می کنند و هم راجب پیدایش انقلاب ایران و مسائلی که در طول این 40 سال رخ داده است.

در واقع انقلاب تا آزادی هم تاریخ نگاری و تاریخ شفاهی ایران که نگاهی به گذشته دارد و هم اتفاقات سیاسی و مسائل جاری کشور را تحلیل و بررسی می کند.

برنامه انقلاب تا آزادی کاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری رادیو تهران که یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 13:45 از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز پخش می شود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • «انقلاب تا آزادی» با حضور نخبگان سیاسی

  • «انقلاب تا آزادی» برنامه منتخب سیاسی رادیو تهران

  • «انقلاب تا آزادی» برنامه منتخب سیاسی شد

  • شاهدان عینی از«انقلاب تا آزادی» می گویند