صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

احد میکائیل زاده، مسئول روابط عمومی جشنواره شانزدهمین جشنواره مقاومت، از برگزاری آنلاین این جشنواره خبر داد.

مسئول روابط عمومی جشنواره مقاومت دربازه زمان برگزاری این جشنواره گفت : شانزدهمین جشنواره مقاومت در دو مقطع هفته دفاع مقدس در شهریورماه و هفته بسیج در آذرماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: مدافعان سلامت بخشی مهم از جشنواره مقاومت است امسال طبق تفاهم نامه همکاری منعقد شده بین وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و جشنواره مقاومت، آثار مختلف با موضوع مسائل جاری در خصوص ویروس کرونا و زحمات کادر درمانی در بخش مهمی به نام مدافعان سلامت، به اجرا گذاشته می‌شوند. اگر وضعیت موجود کرونا ادامه دار باشد، نمایش ها و فیلم های سینمایی برگزیده جشنواره بصورت آنلاین نمایش داده خواهد شد و مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان هم به صورت مجازی برگزار می شود.

میکائیل زاده در خصوص جلوگیری از احتمال قاچاق آثار سینمایی این جشنواره گفت : برای تماشای آثار جشنواره، ظرفیت نمایشی تعیین خواهد شد و بیش از 3 ماه است که در تلاشیم تا با کمک متخصصین حوزه فناوری و اینترنت، قاچاق آثار سینمایی را به حداقل برسانیم و امنیت خاطر صاحبان فیلم فراهم شود.
وی افزود که بخش مدافعان سلامت این جشنواره در هفته دفاع مقدس انجام می شود و اقشار مختلف فیلم ساز بسیجیان، ارتشی ها و سپاهیان به سرپرستی انسیه شاه‌حسینی، فیلم ساز صاحب نام ایرانی در آن شرکت می کنند.

مسئول روابط عمومی جشنواره مقاومت در ارتباط با بخش سیدالشهدای مقاومت جشنواره اظهار داشت: جشنواره امسال بر خلاف سال های گذشته کاملا بین‌المللی برگزار می‌شود و یکی از بخش های مهم این جشنواره، بخش سیدالشهدای مقاومت است که در راستای تکریم و پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، برگزار خواهد شد. بیش از 50 فیلم در حال حاضر در این بخش وجود دارد. کارگاه های این جشنواره هم اکنون در 32 استان در راستای استعدادیابی و ارتقا سطح تولیدات برگزار می‌شوند. این بخش در دو بخش ملی و بین‌المللی چه بصورت حضوری و چه غیرحضوری برگزار خواهد شد و اساتید سرشناسی در بخشی کارگردانی و فیلمنامه‌نویسی دعوت خواهند شد وعلاقه مندان می‌توانند در این کارگاه ها ثبت نام کنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • موسیقی- نمایش علمدار در تالار وحدت اجرا می‌شود

  • هنرمندان تبدیل به صفحه دارت و کیسه بوکس شده اند+فایل صوتی

  • نذرهایمان را در محرم امسال تغییر دهیم

  • سالهاست؛ خیانت فدراسیون فوتبال را فریاد می ‌زنیم+فایل صوتی

  • معاینه بالینی؛ تنها راه معتبر تشخیص کرونا

  • هیچ گاه نگذاشته ام نماز خواندن من، کار مردم را متوقف سازد+فایل صوتی

  • برخی سلبریتی ها، محافظ ها را برای جلب توجه استخدام می کنند+فایل صوتی

  • "دست کی بالاست" به زودی از شبکه دو سیما پخش می شود

  • بسیاری از هشتگ ها با هدف تفرقه افکنی پخش می شود/ عربستان پشت نقاب هشتگ+فایل صوتی

  • کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نخواهم شد+فایل صوتی