صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

سیاوش خیرابی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: طی 8 ماه گذشته فیلمنامه ای نوشته ام که با مساعد شدن وضعیت کرونا در کشور پیش‌تولید آن آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران سیاوش خیرابی در گفتگو با برنامه پشت صحنه گفت: برخی مردم، من را به خاطر تاکید و توصیه بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مواخذه می کنند و معتقدند این کار من تنها انرژی منفی پراکنده می کند . آنها می گویند دغدغه ما بسیار زیاد است و تلاشی برای رعایت نکات بهداشتی ندارند.

وی با تاکید بر اینکه وضعیت معاش مردم، حتی بازیگران به ویژه صنف تئاتر از شرایط خوبی برخوردار نیست اظهار داشت: در تمام این مدت سعی کردم نگران همه مردم باشم اما در استوری که با واکنش منفی برخی دنبال کنندگان صفحه اینستاگرامم مواجه شد سعی کردم از صنف بازیگران هم دفاع کنم . مردم فکر می‌کنند که من تنها نگران خودم هستم؛ اما من در این هشت ماهه تماماً از مردم حرف زدم و این بار از از صنف خودم حمایت کردم.

خیرابی افزود: من طی این 8 ماه پیشنهاد کار داشتم ولی قبول نکردم؛ من فکر می کنم برخی مجبورند برای تامین معاش خانواده سر کار بروند من هم با ماندن در خانه رعایت میکنم تا اگر کس دیگری نیاز به خدمات بیمارستانی و پزشکی داشت جای او را اشغال نکنم.

بازیگر سریال "ترانه مادری" افزود: من حتی در این مدت یک طرح فیلمنامه نوشتم و این طرح را با یکی از تهیه کننده های خوب کشور در میان گذاشتم. تصمیم گرفتیم این فیلمنامه را رسانه ای کنیم؛ اما من از تهیه کننده خواهش کردم تا تولید کار را به تعویق بیندازند تا شرایط قدری مساعد شود؛ اما متاسفانه مردم بیشتر دنبال حاشیه هستند و متوجه آمار و ارقام مرگ و میر نیستند. ما در مدرسه یاد گرفتیم که علاوه بر خانواده، جامعه بزرگتری نیز داریم و باید از آن حفاظت کنیم.

خیرابی گفت: من هیچگاه فضای مجازی را مهم ندانستم و از آن تنها برای ابراز برخی عقایدم استفاده کردم؛ اما مردم به جای فکر کردن به مسائل مهم روز، خود را درگیر حاشیه ها می کنند و از طرفی به مردم حق می‌دهم؛ زیرا اخبار بد به قدری زیاد شده است که مردم تنها دنبال راهی برای سرگرم کردن خود هستند.

وی در واکنش به اظهارات مصطفی امامی مجری پشت صحنه مبنی بر جدایی برخی بازیگران از بازیگری و تبدیل شدن به اینفلوئنسر گفت: همه بازیگران اینگونه نیستند ولی به عنوان مثال سینا مهراد که در سریال بهرنگ توفیقی کار کرده کسی است که حاشیه ندارد وکار خود را به خوبی انجام می دهد همه رفتار ها به طرز فکر ما بستگی دارد. من نمی توانم از دیگران ایراد بگیرم شاید من هم روزی مجبور شوم از صفحه اینستاگرامم درآمد کسب کنم.

خیرابی بازیگر سریال دلنوازان در انتهای این گفتگو خاطرنشان کرد: هدف من سینما و بازیگری بود. تا جاییکه توانسته ام سعی کردم وجهه خود را حفظ کنم.مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • جوانان امروزی آگاهی و بصیرت بالایی دارند+فایل صوتی

  • جریمه های سنگین خودروهای شخصی تا پلمپ سریع مغازه های متخلف+فایل صوتی

  • موضوع برجسته فیلم خورشید؛ دلیل اصلی حضور در اسکار+فایل صوتی

  • ایرانی ها موش آزمایشگاهی نیستند+فایل صوتی

  • کاهش شدید تماشاگران سینماها در دوران کرونا

  • عصب حساسیت برخی مسئولان از کار افتاده است+فایل صوتی

  • محمدحسین لطیفی، سنجرخان را می سازد/ آقازاده تجربه ای عالی بود+فایل صوتی

  • خداحافظی ناصر ممدوح از اجرا و بازیگری+فایل صوتی

  • محدودیت ترددی 5 کلانشهر پابرجا است

  • بیمه حضرت ابوالفضل(ع) بودن به معنی رعایت نکردن قوانین بهداشتی نیست+فایل صوتی