پشت صحنه شنبه تا سه شنبه از ساعت 21:00 به مدت 55 دقیقه

كیمیا در زخم كاری: فیلمنامه زخم كاری به بداهه‌گویی نیازی نداشت+فایل صوتی


الهه حصاری بازیگر نقش كیمیا در سریال زخم كاری با اشاره به اینكه فیلمنامه زخم كاری بسیار كامل بود گفت: فیلمنامه به قدری درست و اندازه بود كه به كم یا زیاد كردن و بداهه‌گویی نیازی نبود.

1400/06/21
|
14:28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، الهه حصاری بازیگر سریال زخم‌كاری در گفتگوی تلفنی با برنامه پشت صحنه رادیو تهران در گفتگو با آوید بزرگی درباره بازی در این مجموعه بیان كرد: مانند همه كارها روند عادی پیش رفت و از دفتر آقای تخت‌كشیان با من تماس گرفتند. خیلی صادقانه بگویم كه به نظرم هر بازیگری دوست دارد كه با آقای مهدویان كار كند و من هم یكی از آن بازیگران بودم كه همیشه دوست داشتم.

وی درباره اینكه آیا انتخاب دیگری هم برای نقش كیمیا برای بازی در سریال زخم كاری بوده است؟ گفت: خبر ندارم ولی امیدوارم كه انتخابشان من بوده باشم.

حصاری اظهار كرد: باید از آقای مهدویان به خاطر اعتمادی كه به من كرد و به خاطر انتخابشان تشكر كنم. من هزاران بار از ایشان ممنون هستم. شخصیت كیمیا خیلی از من دور بود. همیشه وقتی با آقای مهدویان صحبت می‌كردیم، دغدغه این را داشتم كه تفاوتی كه این شخصیت با خودم دارد، در بیاید و اتفاقی كه باید، بیفتد. خدا را شكر می‌كنم كه به دل مردم نشست و شخصیت كیمیا را باور كردند. این اتفاق بخاطر خانم آزادی‌ور و آقای جواد عزتی، پارتنرهای درجه یكی بود كه داشتم.

حصاری در پاسخ به پرسش محمدرضا ایمانیان، كارشناس برنامه، درباره اینكه بداهه چقدر در این كار نقش داشت و آیا سكانس هایی بود كه بداهه شكل گرفته باشد یا همه چیز بر اساس فیلمنامه پیشرفته است؟ گفت: فیلمنامه به قدری درست و اندازه بود كه به كم یا زیاد كردن و بداهه‌گویی نیازی نبود. به هرحال بازیگری است و خلاقیت. نمی‌توانم بگویم كه سرتاسر این اتفاق افتاد. من سعیم را كردم و امیدوارم موفق بوده باشم.

الهه حصاری درباره اینكه آیا این نقش او را به چالش كشیده است؟ عنوان كرد: آنقدر نقش كیمیا چالش‌برانگیزی بود كه به جرأت می‌توانم بگویم یكی از متفاوت‌ترین نقش‌هایی بود كه طی مدت بازیگری‌ام داشته‌ام. بیننده نمی‌توانست حدس بزند چه اتفاقی می‌افتد و همچنان هم تا پایان كار كه هنوز خیلی‌ها ندیدند، هنوز هم سرنوشت كیمیا شاید خیلی مبهم است. به نظرم خیلی اتفاق قشنگی بود و از نظرات و پیام‌ها از سوی افراد غیر سینما و آنهایی كه علم سینما را داشتند، خوشحال می‌شدم از اینكه توانستم نقشی متفاوت و یك سوی دیگری از بازیگری درباره خودم نشان دهم. نمی‌دانم چقدر موفق بودم و فقط نقل قولی كه از دوستان می كنم و حمل بر خودستایی نشود.

حصاری درباره اینكه آیا قبل از آن، رمان بیست زخم كاری محمود حسینی زاد را هم خوانده یا فقط فیلمنامه اقتباسی این كار را خوانده بود؟ گفت: من به هر حال به عنوان بازیگر وظیفه خودم می‌دانستم این رمان را بخوانم اما نه به آن شكلی كه بخواهم تحت تاثیر رمان قرار بگیرم. به هرحال فیلمنامه‌ای كه در اختیار ما قرار گرفت و خواسته‌ ای كه آقای مهدویان به عنوان كارگردان از ما داشت، قطعاً مهمتر بود و اولویت داشت. نقش كیمیا هم دقیقا همین بود، منتها متاسفانه سانسورهایی اتفاق افتاد كه خیلی هم سر و صدا به پا كرد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پشت صحنه