صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21 تا 22 به مدت 60 دقیقه

بهروز افخمی یکی از مهمانان برنامه"صحنه" رادیو تهران یکشنبه 10 آذرماه بود. برنامه ای که در گفت وگو با چهره های مشهور و معروف، آخرین اخبار و حواشی را از زبان خود چهره ها به اطلاع علاقه مندان می رساند.

بهروز افخمی (زاده 3 آبان 1335 در تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس است. او نماینده اصلاح طلب(حزب مشارکت) مردم تهران در ششمین دوره مجلس شورای اسلامی بوده ‌است. برنامه صحنه یکشنبه، (10 آذر) با توجه به آغاز ثبت نام کاندیداها در انتخابات پیش رو با او گفت وگو کرد.
افخمی در پاسخ به این پرسش برنامه که غیر از شما هنرمندی دیگری در مجلس بوده یا خیر بیان کرد: هنرمندان دیگری جز من هم در مجلس حضور داشته اند.
این کارگردان درباره دورانی که در مجلس حضور داشته است، گفت: تاکنون درحال چرت زدن و خوابیدن در مجلس کسی موفق به انتشار عکس من نشده است، سال اولی که در مجلس فعالیت می کردم، حوصله ام سر رفت و فهمیدم اشتباه کرده ام. اما این حضور موجب افزایش تجربه ام برای فیلمسازی درباره مجلس و نمایندگان شد.
افخمی در پاسخ مجری برنامه درباره مهمترین درخواستی که هنرمندان می توانند از مجلس داشته باشند، چیست؟ گفت: باید امکان کارکردن با آزادی بیشتر و با پذیرفتن مسئولیت بیشتر فراهم شود و مسئولیت بیشتری به تهیه کنندگان سپرد تا تهیه کنندگان ریسک پذیر باشند.

افخمی در پاسخ به پرسش مجری برنامه درباره این که اگر به مجلس ششم برگردید مجددا داوطلب خواهید شد، گفت: جوانان و رای اولی ها در زمان گذشته ایده های زیادی راجع به سیاست داشتند، باز اگر در شرایط قبل قرار بگیرم برای جلوگیری از دور ایستادن از صحنه باز هم اینکار را انجام خواهم داد و کنار نمی کشم.
وی در پاسخ به پرسش ظلی پور مجری برنامه که اگر دوسال پیش عضو مجلس بودید با خانم موگرینی سلفی می گرفتید؟، گفت: فکرکنم چیز عجیبی نیست، من در زندگی باکسی سلفی نگرفتم و خیلی افراد با من سلفی گرفتند و همه به من پیشنهاد عکس سلفی می دهند.

برنامه "صحنه" کاری از گروه مدیریت و برنامه ریزی شهری است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 تا 22 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم حضور مخاطبان می شود.
تهیه کننده محمد بخشایش، کارشناس مجری آرش ظلی پور، نویسنده دنیا خمامی، آیتم ساز و هماهنگی شادی شیخ زاده و پریسا نقی زاده، عاطفه حیدری گزارشگر و فاطمه صدیق گزارشگر و آیتم ساز از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز همراه مخاطبان این برنامه هستند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • اکران فیلم آشفتگی فریدون جیرانی

  • خود را تافته جدا بافته نمی دانم

  • کامبیز دیرباز: دست فرمون، سنجشی برای مهارت رانندگی است

  • اگر بتوانیم شبیه سریال‌های ترکی بسازیم که بُرد کردیم!

  • علاقه‌ای به حضور در جشنواره فجر ندارم...

  • سلبریتی‌ها اندازه فهمشان نظر بدهند...

  • آسیب اموال عمومی و خصوصی با هیج منطقی سازگار نیست

  • حامد عنقا: احسان علیخانی خیلی دوست داشت آقازاده شود!

  • "صحنه" میزبان بهاره رهنما، بهروز افخمی و بابک کایدان است

  • بیژن بیرنگ و حامد عنقا مهمان صحنه می شوند