صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21 تا 22 به مدت 60 دقیقه

حسام محمودی، مهمان برنامه‌ی سی‌ام اردیبهشت صحنه‌ی رادیو تهران، در گپی دوستانه با مجری این برنامه از روزهای کرونایی، علاقه‌اش به کوهنوردی، تجربه‌ی خوبش در سریالهای برادران محمودی و جذاب بودن حرفه‌ی بازیگری گفت.

این بازیگر سینما و تلویزیون که کمتر از یک دهه است که در عرصه‌ی بازیگری فعالیت می‌کند در ابتدای سخنانش از بی توجهی مردم به کرونا و خطرات ناشی از آن گلایه کرده و گفت: خیلی زود است که مردم رعایت اصول بهداشتی را کنار بگدراند و به روال عادی زندگی بازگردند. کرونا هنوز به همان خطرناکی گذشته است و با ساخت جوکهای کرونایی نمی‌توانیم چهره‌ی وحشتناک این بیماری را مضحک جلوه دهیم.

محمودی در ارتباط با علاقه‌اش به ایفای نقش در سریال‌های مناسبتی مانند سریال‌های ماه رمضان گفت: سریالهای مناسبتی بسیار در اذهان عمومی تاثیرگذار است و در زمان‌هایی پخش می‌شود که مردم پای تلویزیون هستند. برای بنده هم به عنوان بازیگر حضور در این سریال‌ها بسیار جذاب است و همیشه از این نقش ها استقبال می‌کنم.

وی در بخش دیگری از گفتگو با صحنه به تجربه‌ی کاری با برادران محمودی (نوید و جمشید) مهاجرین نخبه و فیلمساز افغانستانی مقیم ایران اشاره کرده و گفت: بازی در سریال ساخته‌ی این دو برادر جزو درجه یک ترین فعالیت‌های زندگی من بود. ما پیش از این در فیلم "سایبان" کار کردیم و تا کنون در دو سریال ساخته‌ی این دو برادر کار کرده‌ام. بنده بسیار عاشق فضای فیلم‌های آنان هستم. چند متر مکعب عشق و شکستن همزمان چند استخوان از فیلم‌هایی است که بسیار می‌پسندم و از دیدنش لذت بردم.

بازیگر سریال دلدار در ادامه با اشاره به علاقه‌اش به کوهنوردی گفت: من و دوستم همیشه به درکه می‌رویم و از آنجا به بیراهه می‌زنیم. خودمان دو نفری کمپ می‌زنیم و خوشبختانه محیط امن است و سکوت کوه باعث می‌شود که بتوانم برای لحظاتی مشکلات را کنار گذاشته و در روزهای معمول زندگی بتوانم دریافت بهتری از پدیده‌های فرهنگی اطرافم داشته باشم.
وی اظهار داشت: من از سال 90 فعالیت هنری ام را آغاز کردم. خیلی دغدغه ی سوپر استار شدن را ندارم. بازیگری برایم جذاب ترین شغل جهان است و فکر می‌کنم به جز بازیگری توانایی حضور در هیچ حرفه ی دیگری را ندارم.
در مورد سوپراستار شدن هم باید بگویم که رسیدن به این مساله سبکی از زندگی را می‌طلبد که من خیلی به آن نزدیک نیستم. به هر حال وقتی به مارکت نزدیک باشی تبدیل به بازیگر سوپراستارمی‌شوی. برای پسندیده شدن از سوی مارکت باید مواردی را در زندگی لحاظ کرد که این‌ها برایم خوشایند نیست و بیشتر ترجیح می‌دهم بازیگر خوبی باشم تا سوپراستار.

گفتنیست؛ حسام محمودی متولد سال 1356 و از بازیگرانی است که به عقدیده‌ی منتقدان، آینده‌ی خوبی برایش در این عرصه‌ی هنری متصور است. چهره‌اش در سال 1391 و با بازی در فیلم "خسته نباشید" و "شب، بیرون" در سینما شناخته شد و با ایفای نقشی در سریال گاهی پشت سر نگاه کن وارد تلویزیون شد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • خروج از برجام و توقف اجرای پروتکل های الحاقی+فایل صوتی

  • خانه امن تجربه ای متفاوت برای من است+فایل صوتی

  • اعتصاب غذا برای کسب خواسته های حداقلی+فایل صوتی

  • قبول مدیرعاملی پرسپولیس؛ تصمیمی اشتباه بود+فایل صوتی

  • دروغ گفتن کار مشکلی نیست اینجا/ تعداد حاج رضا تهرانی ها در جامعه ما اندک است+فایل صوتی

  • بودجه جشنواره موسیقی نواحی صرف ساخت مستند پیشکسوتان می‌شود +فایل صوتی

  • فصل دوم سریال نجلا ساخته می شود+فایل صوتی

  • تئاتر در اولویت اول مردم نیست+فایل صوتی

  • مومو خطر ندارد/ پرونده وحید خزایی در حال پیگیری است+فایل صوتی

  • منافقان آلبانی نشین منشأ خبر فروش کلیه ایرانی به عراقی‌ها+فایل صوتی