صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21 تا 22 به مدت 60 دقیقه

لیلا بلوکات، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان که یک ماهی است درگیر کرونا بوده و تجربه‎‌های سختی را در طول این مدت بیماری پشت سر گذاشته است مهمان صحنه‌ی رادیو تهران شد تا مردم را بیشتر با علائم کرونا آشنا کند.

او که در طول گفتگویش با مجری صحنه، مدام سرفه می کرد و صحبت کردن برایش سخت بود مدعی است زمانی از کرونا وحشت کرده که بر اثر سرفه‌های بسیار شدید بینایی‌اش را از دست داده است.

بازیگر سریال یوسف پیامبر گفت: یک ماه پیش وقتی برای سفری ضروری به مشهد رفتم در مدتی که در هتل اقامت داشتم سردردهای شدید و بدن‌دردهای آزار دهنده به سراغم آمد اما من تمام این دردها را به بیماری سینوزیت نسبت داده و هرگز فکر نمی‌کردم ممکن است کرونا به سراغم آمده باشد.
وی افزود: بعد از رسیدن به تهران تست داده و در کمال ناباوری متوجه شدم که مبتلا به کرونا هستم. بینایی و چشایی‌ام کاملا از بین رفته بود. دو روزی در بیمارستان بستری شدم و پس از آن در منزل قرنطینه شدم.

بلوکات که خودش نخواسته بود بیماری اش برای عموم آشکار شود گفت: سرفه‌های سخت را با کمک دستگاه اکسیژن تحمل کردم. از دست دادن حس بویایی و چشایی نیز با اینکه بسیار سخت بود اما چون به نظرم طبیعی می‌رسید هم نتوانست باعث ترسم از کرونا شود. اما زمانی که بینایی‌ام را هم از دست دادم به شدت وحشت کردم. دو ساعتی طول کشید که بینایی‌ام بازگردد. در آن زمان تلخ تنها ذکر گفتم و از خداوند خواستم کمکم کند.

او که لایوی را نیز برای اطلاع مردم از کرونا و جلوگیری از حرفهای نادرست در مورد این بیماری در اینستاگرام منتشر کرد بیان داشت: پزشک معالجم گفت یکی از قرص‌هایی که برای کرونا تجویز شده بود روی شبکیه تاثیر گذاشته و اعصاب بینایی‌ام را مختل کرد.
وی افزود: در آن زمان که دیگر مطمئن شدم نابینا شدم، دنیا روی سرم خراب شد. تنها به خداوند توکل کردم و بعد که آرام آرام بینایی ام برگشت تصمیم گرفتم بیماری‌ام را علنی کنم تا انرژی‌ها و دعاهای مردم به سمتم بیاید.

بعد از آن بود که چشایی و بویایی ام برگشت. بدن دردم آرام آرام بهتر شد اما سرفه‌ها هنوز وجود دارد. دیروز باز هم تست گرفتم و متاسفانه دوباره کرونا مثبت شدم. از مردم عزیزم می‌خواهم که برای تمامی مبتلایان به این بیماری دعا کنند تا زودتر سلامتی خود را به دست آورند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این خبر

  • در دوران کرونا مردم بیشتر از گذشته به ستاد دیه کمک کردند+فایل صوتی

  • رفع نواقص قانون کیفر پدر در صورت قتل فرزند از اولویت برنامه‌های معاونت زنان است+فایل صوتی

  • فضای مجازی، موهبتی الهی برای مردم است+فایل صوتی

  • من فرمانبر مردم و فرماندار مسئولان هفتگِل هستم+فایل صوتی

  • انتقاد تند بهنوش بختیاری از مسیح علینژاد:تو طرد شده ی روزگاری+فایل صوتی

  • وقتی بابا می‌رفت نمیدانست سه سال دیگر باز می گردد+فایل صوتی

  • تبعید عضو شورای شهر به غسالخانه را تکذیب می کنم+فایل صوتی

  • "محمدعلی کشاورز" بازیگری را بازی می‌کرد+فایل صوتی

  • قرارداد ساخت قسمت‌های پایانی "پایتخت 6" به زودی منعقد می‌شود+فایل صوتی

  • از فعالیت‌هایم در فضای مجازی پشیمان نیستم+فایل صوتی