صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا سه شنبه از ساعت 21:00 به مدت 55 دقیقه

بازیگر سریال های بانوی عمارت و همبازی با اشاره به اینکه نمی خواهد در نقش های تکراری ظاهر شود گفت: از تکرار نقش فخرالزمان فراری بودم و دوست داشتم که خودم را به چالش بکشم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، مریم مومن بازیگر سریال های "بانوی عمارت" و "همبازی" در گفتگو با مصطفی امامی مجری برنامه "صحنه" درباره حس خود در شروع سال 1400 گفت: شروع امسال بسیار عالی بود. لطف مردم همیشه همراه ما بوده است و واقعاً ما را شرمنده کرده اند. از مردم سپاسگزارم و برایشان بهترین‌ها را در قرن پیش رو می خواهم.

وی درباره استقبال مردم از سریال نوروزی همبازی اظهار داشت: مردم واقعا سریال های نوروزی را نگاه می کردند. کسانی بودند که می‌گفتند ما تلویزیون نمی‌بینیم، نمی خواهیم نگاه کنیم و محتوایی در آن وجود ندارد. اما من و دیگر همکارانم در چنین شرایط سخت جانمان را بدون بحث مادیات ، فقط برای اینکه بتوانیم دِین خود را به مردم ادا کنیم؛ کف دستمان گرفتیم . چون شرایط سخت است. اکثر مردم با فرهنگمان در خانه نشستند و سفر نرفتند، بیشتر تلاش ما برای آن آدم ها بوده است و دوستانی که مسافرت می روند و استوری می گذارند را درک نمی کنم. امیدوارم که آنها هم صحیح و سلامت باشند.

بازیگر نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت درباره کم کار شدنش پس از این مجموعه بیان کرد: من مقداری گُزیده کار بودم و سعی کردم نقش تکراری انتخاب نکنم. وقتی یک بازیگر در یک نقش جا می‌افتد، مدام راجع به آن نقش صحبت می شود و نقش‌هایی نظیر آن به او پیشنهاد می شود. من از تکرار خودم و تکرار نقش فخرالزمان فراری بودم، دوست داشتم که خودم را به چالش بکشم و در نقش های متفاوت حضور داشته باشم.

وی با اشاره به ایفای نقش در سریال هم‌بازی گفت: اول قرار بود نقشی دیگر را بازی کنم اما به این نتیجه رسیدم در ایفای نقشی متفاوت و هرچند کوتاه باید خودم را به چالش بکشم. در اول کار جبهه گیری در برابر این نقش وجود داشت اما پس از آن بازخوردها خوب شد. من همین‌جا از آقای محمودی تشکر می کنم که واقعاً مدیریت بسیار درستی در پروژه داشتند و همه صحیح و سالم به مقصد پایانی و پخش این مجموعه رسیدیم.

مومن درباره انتقاد از حضورش در مجموعه شب های مافیا اظهار کرد: این مسئله سلیقه ای است. خیلی از مردم واقعا دوست داشتند و برای من خیلی لذت بخش است. اما نظر منتقدان هم متین و درست است و من به گوش جان می سپارم. سعی می‌کنم قدم های محکم تر و استوارتری بردارم. به هر حال یک عده ای هستند که می پسندند، یک عده ای، مدام منتقد هستند و ما نمی‌توانیم از این فرار کنیم.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذکر منبع مجاز است.

مرتبط با این خبر

  • خائن‌کُشی، تجربه ای خوشایند برای من بود+فایل صوتی

  • تمام سکانس های سریال "نون خ" پیام اجتماعی دارند+فایل صوتی

  • استقبال خانواده ها از فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع+فایل صوتی

  • سینمای کودک و نوجوان نباید به سمت سوپر استارها برود+فایل صوتی

  • خاطره بازی آلبوم"حواست به من باشه" با علی انصاریان+فایل صوتی

  • مسئولان و والدین، دو مانع اصلی در تولید محتوا برای کودکان+فایل صوتی

  • صدور مجوز برای فعالیت های مجاز خوانندگان زیرزمینی+فایل صوتی

  • بازی راحت بازیگران طنز در ژانرهای اجتماعی+فایل صوتی

  • سفره داری و رسیدگی به فقرا و مستضعفان ادامه راه ائمه و حرکت امام حسین (ع) است+فایل صوتی

  • چرا شهاب حسینی باید با هجمه روبرو شود؟/ برای پول کار نمی‌کنم+فایل صوتی