یك تهران، دعا ایام ماه مبارك رمضان از ساعت 5:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

يك تهران دعا

یك تهران دعا، در ایام ماه مبارك رمضان از رادیو تهران پخش می شود

ویژه برنامه «یك تهران دعا» به ماسبت ماه پر بركت رمضان با شرح و تفسیر دعای افتتاح در رویكردی مهدوی روی آنتن رادیو تهران می رود.

1399/02/06
|
14:20
|

رضا صفری تهیه كننده ویژه برنامه یك تهران دعا با اعلام این خبر گفت: دعای افتتاح از جمله ادعیه مخصوص ماه مبارك رمضان كه امر و اهتمام به این دعا در ماه نزول قرآن از جانب امام زمان(عج) رسیده است.
در این ویژه برنامه، ترجمه دعای افتتاح به قلم سید مهدی شجاعی و شرح این دعای جلیل القدر به روایت حجت الاسلام صدر تقدیم شنوندگان می شود.
وی افزود: نگاهی به دعای افتتاح از كلام سخنرانان مشهور حجج اسلام: میرباقری، عالی، فرحزاد، پناهیان، ماندگاری، رفیعی و ... از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.
بهترین ایام و اوقات دعا برای امام عصر(عج) ماه مبارك رمضان به خصوص در شب‌های آن ماه شریف است، "عهدی با امام" از دیگر بخش های «یك تهران دعا» است كه از آنونس های متنوع و شنیدنی و مروری بر عهدهایی كه در ماه رمضان با امام عصر(عج) بسته شده، تشكیل شده است.
اجرای این برنامه را فاطمه نصرآبادی و مهدی رستمی بر عهده دارند، نویسندگی برنامه بر عهده رضا صفری و مهدی رستمی است، در پایان هم از همراهی حیدرعلی جعفریان تقدیر و تشكر شده است.
ویژه برنامه دعای افتتاح ماه مبارك رمضان كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است كه هر روز از ساعت 5:30 تا 6:00 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و موج ای ام ردیف 1332 كیلو هرتز به سمع شنوندگان می رسد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
یك تهران دعا