بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

مردمی سازی مسكن؛ در حال تحقق است+فایل صوتی

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس گفت: شعار مردمی سازی مسكن؛ با اعطای زمین و تسهیلات از سوی دولت به متقاضیان؛ در حال تحقق است.

1403/02/30
|
11:34
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، عبدالجلال ایری سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با «بازار تهران» رادیو تهران اظهار داشت: جهش تولید زمانی محقق می‌شود كه برنامه خوبی برای بهره‌برداری از منابع موجود داشته باشیم. دولت برای رشد ساخت و ساز در حوزه مسكن علاوه بر ایجاد زیرساخت‌های لازم باید از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز بهره‌برداری كند.

وی افزود: متاسفانه تاكنون نتوانستیم از منابع بخش خصوصی در راستای توسعه كشور به بهترین شكل ممكن استفاده كنیم. متاسفانه دولت در راستای بهره‌برداری از منابع محیطی موجود، بخش خصوصی و مردم را رقیب خود می‌داند و این نقطه ضعف دولت است. به همین دلیل رهبری با تعیین شعار سال «جهش تولید با مشاركت مردم» بر مشاركت مردم تاكید داشتند.

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با توجه به شعار سال تلاش می‌كند، تولید مسكن را صرفا در اختیار دولت قرار ندهد و بر مردمی‌سازی مسكن تاكید دارد.

وی در پایان یادآور شد: حدود یك میلیون زمین برای ساخت مسكن به مردم واگذار شده است؛ و متقاضیان تسیلات خوبی از سوی دولت برای ساخت مسكن در این زمین‌ها دریافت كردند. با این اقدام دولت شعار مردمی سازی مسكن در حال تحقق است.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران