پارك پردیسان پنجشنبه و جمعه از ساعت 09:30 به مدت 90 دقیقه

رادیو تهران

پارك پرديسان

مردم، تخلف‌های حوزه منابع طبیعی را از طریق برنامه امدادرسان گزارش كنند+فایل صوتی

جانشین فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری گفت: شهروندان می‌توانند از طریق اپلیكیشن "امداد رسان" سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری كشور هرگونه بهره‌برداری غیر قانونی از منابع طبیعی را به این سازمان گزارش كنند.

1401/09/19
|
11:09
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران؛ علی محمدی مقدم جانشین فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری كشور در گفت وگو با "پارك پردیسان" رادیو تهران درخصوص راه‌اندازی اپلیكیشن "امداد رسان" سازمان منابع طبیعی طبیعی گفت: یكی از راهبردهای سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری كشور مشاركت مردم در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی است. برای تحقق این راهبرد سازمان منابع طبیعی برنامه كاربردی تلفن همراه با نام "امداد منابع طبیعی" را در دو بخش امداد منابع طبیعی شهروندی و امداد منابع طبیعی سازمانی طراحی كرده است.

وی افزود: شهروندان با نصب این برنامه بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود می‌توانند هر نوع تخلفی در حوزه منابع طبیعی اعم از تصرف اراضی ملی، قاچاق چوب، حریق در جنگل‌ها و همچنین  پیشنهاد‌های خود را از طریق فایل صوتی، فیلم و نقشه به كاربران این سازمان ارسال كنند.

محمدی مقدم تصریح كرد: پس از ثبت تخلفات سازمان منابع طبیعی به این گزارش‌های رسیدگی می‌كند و روند اجرای كار را به گزارش كنندگان اطلاع رسانی می‌كند.
مزیت این برنامه كاربردی این است كه هویت گزارش‌ كنندگان تخلف قابل مشاهده نیست و گزارش دهنده‌ها توسط سازمان منابع طبیعی به هیچ وجه شناسایی نمی‌شوند.

 
مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
پارك پردیسان