مهربانو شنبه تا پنجشنبه از ساعت 15:40 به مدت 15 دقیقه

زهره الهیان؛ نماینده مجلس به مطالبات زنان در«مهربانو» رادیو تهران پاسخ می‌دهد

زهره الهیان، نماینده كنونی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی پنجشنبه 10 آذر، با حضور در برنامه«مهربانو» رادیو تهران پاسخگوی مطالبات و پرسش های بانوان خواهد بود.

1401/09/09
|
19:54
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ زرین كشاورز تهیه كننده برنامه مهربانو با اعلام این خبر گفت: برنامه «مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است كه ضمن معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه با مسئولین حوزه بانوان پیرامون دغدغه های زنان گفتگو می كند.

وی با اشاره به رویكرد جدید برنامه مهربانو افزود: در این برنامه دغدغه های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده می شود و توسط مسئولین و كارشناسان پاسخ داده می شود. عمده فعالیت های برنامه مهربانو در حوزه جمعیت، فرزندآوری، كسب و كار بانوان، كارآفرینی، آموزش های زنان و خانواده و... است.

درهر برنامه از مسئولین مرتبط با حوزه بانوان دعوت به عمل آمده تا آنها پاسخگوی مسائل، دغدغه ها و مطالبات بانوان باشند.

به مناسبت روز مجلس، زهره الهیان، نماینده كنونی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، پنجشنبه 10 آذر، با حضور در برنامه مهربانو رادیو تهران پاسخگوی شما مخاطبان است.
برنامه مهربانو به‌دنبال ارتقای اطلاعات عمومی وتخصصی حوزه بانوان و پاسخگویی به سوالات شنوندگان رادیو تهران است. شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 برای شما مخاطبان در نظر گرفته شده است.

همچنین؛ این برنامه هر روز ساعت 15:40 در گفتگو با زنان موفق، كارآفرین و متدین روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود و روایت هایی از بانوانی كه یاد و خاطراتشان تجلی گر زنان موفق ایرانی است را به سمع مخاطبان می رساند.

علاوه بر این؛ جدیدترین اخبار و رویكردهای حوزه بانوان از این برنامه به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

گفتنی است؛ زهره الهیان پزشك و سیاستمدار ایرانی و نمایندهٔ كنونی حوزهٔ انتخابیهٔ تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی است. وی در حال حاضر، در فرهنگستان علوم پزشكی جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان رئیس گروه آینده‌نگری و نظریه‌پردازی، مشغول به فعالیت است. او در دورهٔ هشتم و یازدهم نیز نماینده بوده ‌است.

دسترسی سریع
مهربانو