مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

روایت زندگی بانوی انقلاب «مرضیه حدیدچی»

برنامه جدید«مهربانو» از رادیو تهران با معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه روی آنتن می رود، در این این هفته روایت زندگینامه بانوی شجاع«مرضیه حدیدچی» پخش خواهد شد.

1399/07/09
|
12:42

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ زرین كشاورز تهیه كننده برنامه با اعلام این خبر گفت: برنامه«مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه به معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه می پردازد.
برنامه مهربانو را هرپنجشنبه ساعت 15:30و تكرار آن را جمعه ها ساعت 19 روی آنتن می رود، این هفته زندگینامه یك بانوی انقلابی مرور می شود.

"مرضیه حدیدچی (دباغ)" از جمله زنان مبارز انقلاب اسلامی است كه فعالیت ها و حركتهای سیاسی خود را از سال 1346آغاز كرده است و این مبارزات را تا پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد و پس از آن نیز در مصدر بسیاری از امور از جمله فرماندهی سپاه همدان و مسئولیت بسیج خواهران، 3 دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی و قائم مقامی جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و..." ادامه این روایت را از برنامه مهربانو دنبال كنید.
به گفته این تهیه كننده؛ تقویت حس خودباوری، اعتماد به نفس، ارائه راهكارهای حقوقی، الگو قرار دادن آنها برای بانوان دیگر، كارآفرینی و... از جمله اهدافی است كه در این برنامه دنبال می شود.
گفتنی است؛ تهیه كنندگی، اجراء، تحقیق و آیتم سازی برنامه بر عهده زرین كشاورز است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
مهربانو