مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

میزبانی رادیو تهران از بانوی بهارستانی دیار زاگرس

برنامه «مهربانو» از رادیو تهران پنجشنبه این هفته 22 آبان، میزبان دكتر سارا فلاحی بانوی بهارستانی از دیار زاگرس است.

1399/08/21
|
10:08

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه جدید«مهربانو» از رادیو تهران با معرفی زنان موفق و تاثیرگذار در جامعه روی آنتن می رود، این هفته بانوی بهارستانی، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی مهمان برنامه است.
زرین كشاورز تهیه كننده برنامه با اعلام این خبر گفت: برنامه«مهربانو» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه پنجشنبه ها از ساعت 18:30 با معرفی زنان برتر و نمونه در جامعه میزبان بانوانی است كه نه تنها نقش موثری در تحكیم بنیان خانواده دارند؛ بلكه با پذیرفتن مسئولیت های اجتماعی در عرصه های مختلف جایگاهی بس والا و ارزشمند در جامعه دارند.
در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، دكتر سارا فلاحی به عنوان نخستین زن ایلامی سنت شكنی كرد و به بهارستان راه یافت. سارا فلاحی، نماینده ایلام و عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و عضو فراكسیون محرومیت‌زدایی و گروه‌های جهادی مجلس شورای اسلامی دانش آموخته سیاسی و مدرس علم سیاست در دانشگاه مهمان رادیو تهران می شود.

در برنامه مهربانو این هفته از رادیو تهران ضمن مرور زندگینامه و فعالیت های این بانوی بهارستانی، نگاهی اجمالی به كارنامه‌ دكتر فلاحی و عملكردشان در این مدت از نمایندگی او در مجلس شورای اسلامی كه با انتقادهای تند و تیزی پیگیر عملكرد مسئولین، اختلاس ها، مطالبات مردم از مسئولان و پرونده آقازاده ها بوده است و... خواهیم داشت.

برنامه «مهربانو» را هر پنجشنبه ساعت 18:30 و تكرا آن را چهارشنبه هفته آینده از ساعت 22:00 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.


دسترسی سریع
مهربانو