مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

ویژه برنامه روز زن از شبكه رادیویی تهران پخش می‌شود

شبكه رادیویی تهران به مناسبت فرارسیدن میلاد ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن در ویژه برنامه «مهربانو» این روز را گرامی می دارد.

1399/11/13
|
14:01

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ شبكه رادیویی تهران با فرارسیدن روز زن برنامه ای شاد و متنوع ویژه مادران و زنان سرزمینمان تدارك دیده است، برنامه «مهربانو» برنامه ای كه ویژه زنان موفق و افتخار آفرینان این مرز و بوم تهیه شده است، زنانی كه نقش موثری در فرآیند رشد و توسعه جامعه داشته اند.
در این برنامه ضمن مرور زندگینامه پرافتخارترین بانوان ایرانی، زنان تاثیرگذار و موفق جامعه معرفی و از پیشرفت ها و افتخار آفرینی های آنها گفته می شود.
موضوع برنامه درباره مادران پر مشغله ای كه چه در خانه و چه در بیرون از خانه مرخصی دارند، مخاطبان می توانند از رادیو تهران به این پرسش پاسخ دهند كه گفته می شود مادرها هیچ وقت مرخصی ندارند، چه كاری می توانیم انجام دهیم تا روز زن مادرها مرخصی باشند؟

ویژه برنامه مهربانو كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران كه به تهیه كنندگی مینا نیكانیك، سردبیری و اجرای زرین كشاورز، هماهنگی سپیده آقاجانی، نویسندگی مریم شهرامپور فردا (سه شنبه 14 بهمن) به مناسبت روز زن از ساعت 21 تا 22 تقدیم شما خوبان خواهد شد.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
مهربانو