مهربانو جمعه از ساعت 16:00 به مدت 60 دقیقه

مهربانوی رادیو تهران؛ مشوّق، یك گوهر در معرفی بانوان موفق ایرانی است

تهیه كننده ی برنامه یك گوهر كه در حال حاضر با موضوع معرفی زنان موفق ایرانی در شبكه استانی خراسان رضوی تولید می‌شود گفت: برنامه مهربانوی رادیو تهران منبع بزرگی برای معرفی تعداد زیادی از بانوان موفق ایران زمین به مردم تاجیكستان است.

1400/04/21
|
08:11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، برنامه ی " یك گوهر"، در رادیو تاجیكی برون‌مرزی صدای خراسان رضوی تولید می‌شود كه هر هفته به مسائل مربوط به زنان موفق و كارآفرین ایرانی پرداخته و آنها را به بانوان تاجیك معرفی می‌كند.

نوشین مجاب تهیه كننده ی این برنامه در گفتگو با برنامه مهربانوی رادیو تهران با تأكید براینكه برنامه مهربانو در راستای معرفی هرچه بیشتر زنان موفق ایرانی به مردم تاجیك برای من منبعی بود ، گفت: با توجه به اینكه برنامه گوهر در مركز خراسان رضوی در حال تولید است و محدود به معرفی زنان این نقطه از جغرافیای كشور شده بود؛ تصمیم گرفتم این محدوده را وسیع تر كرده و تمام بانوان ایران زمین را به زنان تاجیكی معرفی كنم تا زنان این مرز بوم با تعداد زیادی از این بانوان آشنا شوند.

وی افزود: به دنبال جستجویی كه انجام دادم با برنامه مهربانوی رادیو تهران آشنا شدم این برنامه برای من منبعی بزرگی برای شناخت و معرفی تعداد زیادی از بانوان موفق ایران زمین به مردم كشورتاجیك بود.

شایان ذكر است؛ مجموعه ی "مهربانو" به عنوان منبعی پژوهشی در آینده به صورت یك بسته شنیداری در اختیار مراكز صدا و سیمای استان‌ها قرار خواهد گرفت.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه‌های اجتماعی با شناسه tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
همچنین علاقه‌مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.دسترسی سریع
مهربانو