نورباران 26 تا 29 اسفند از ساعت 21:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

نورباران

نور باران، ویژه برنامه رادیو تهران در ایام شعبانیه

ویژه برنامه "نور باران" به مناسبت اعیاد شعبانیه در 4 قسمت از ساعت 21 تا 23 به صورت زنده تقدیم مخاطبان می شود.

1399/12/25
|
11:28
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ "نور باران" برنامه ی شاد شبانگاهی است كه در قالبی تركیبی به مناسبت فرارسیدن ایام شعبانیه در حوزه های هنری، فرهنگی، ورزشی از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روی آنتن رادیو تهران می رود.

با توجه به شبهای عید و جشن و شادمانی؛ ایجاد فضایی مفرح و سرگرم كننده برای مخاطب از جمله ضرورت ها و اولویت های برنامه نور باران است، علاوه بر این؛ آشنایی با سنت های قدیمی در اعیاد شعبانیه در روزگاران قدیم، بررسی ضرورت وجود شادی و نشاط در خانواده و جامعه، ایجاد فضای پرنشاط در گفتگوهایی كه با هنرمندان و مخاطبان می شود؛ پیش بینی شده است.

از بخش های این برنامه می توان به آیتم های طنز اشاره كرد كه شامل برش هایی از استندآپ كمدی ها، فیلمها و سریال های طنز است. پروفسور بالتازار نگاه طنزآمیز به مسائل مختلف دارد، چالشهای پروفسور بالتازار در قسمتهای مختلف برنامه پخش می شود.

علاوه بر این؛ گزارشهایی از سطح شهر و اماكنی كه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مراسم جشن برگزار می كنند، تقدیم حضور مخاطبان خواهد شد.

همچنین؛ هر شب ارتباط تلفنی با كارشناس مذهبی برقرار می شود كه پیرامون نقش و جایگاه شادی و نشاط در جامعه و همچنین اعیاد شعبانیه گفتگو خواهد شد. در این برنامه به جهت ایجاد تعامل با مخاطبان و ایجاد سرگرمی، چالشهای تلفنی و پیامكی نیز طرح شده است.

"سكانس ِخنده" از دیگر آیتم های برنامه نور باران است كه شامل برشهایی از فیلمها، سریالها و برنامه های طنز حوزه سینما، تلویزیون و رادیو است. آیتم "قدیمی ها" آیینهای های قدیمی در تهران را در زمان جشنهای مذهبی بررسی می كند. "آدم حسابی" گفتگو با انسان های خیر و شادی آفرین است.
در پایان هم بسته های گزارشی از فضای عیدانه و جنب و جوش شب عید تقدیم مخاطبان می شود.

مهدی مجنونی كسمائی تهیه كننده و نویسنده، امیر حسین ثقفی تهیه كننده، فربد رحیمی مقدم گوینده، حسین فهیمی پور آیتم ساز، آرمین تقی نژاد هماهنگی و آیتم ساز، یاسمن طاهری نویسنده و آیتم ساز، یاسر كطاییان ارتباطات و... همراه شنوندگان در این برنامه هستند. این ویژه برنامه به همت گروه ورزش، تفریحات و سرگرمی رادیو تهران از سه شنبه 26 اسفندماه به مدت 4 شب از ساعت 21 تا 23 تقدیم مخاطبان می شود.دسترسی سریع
نورباران