تهران ما، سلامت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 25 دقیقه

رادیو تهران

تهران ما سلامت

تهران ما، سلامت

تهران ما، سلامت با موضوع اطلاع رسانی و آموزش در زمینه های مختلف پزشكی ، سلامت و روانشناسی شنبه تا چهارشنبه از از رادیو تهران پخش می‌شود.

مجله پزشكی و سلامت تهران ما سلامت با رویكرد آگاهی بخشی به مخاطبان با اولویت پیشگیری و كنترل چهار بیماری عمده در پایتخت(بیماری های قلبی و عروقی- ریوی و تنفسی- دیابت و سرطان) و بیماری‌های نوپدید(كرونا) و همچنین معرفی توانمندی‌های بومی و دستاوردهای پزشكی در داخل كشور از رادیو تهران تقدیم مخاطبان به موضوعات پزشكی و حواشی آن می‌شود.

تهران ما، سلامت كه كاریست از گروه تهران و رویدادها، روزهای شنبه تا چهارشنبه به صورت یك هفته در میان از ساعت 16:00 تا 16:25 توسط دو تیم برنامه ساز تقدیم مخاطبان رادیو تهران می شود.
هفته ای از این برنامه به تهیه كنندگی حسین فهیمی پور،گوینگی فاطمه نصرآبادی، هماهنگی غزاله عمیدی بر روی آنتن می‌رود و در هفته بعد؛ تهران ما، سلامت به تهیه كنندگی اعظم ابراهیمی، و گوینگی فاطمه نصرآبادی، هماهنگی سپیده آقاجانی، ارتباطات یاسر كطائیان، روابط عمومی تهمینه انصاری، نویسندگی و آیتم سازی نیلوفر ملا كاظمی‌ها و آیتم‌سازی صابر ونكی از شبكه رادیویی تهران پخش می شود.


اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش برنامه: 16:00

مدت برنامه:25 دقیقه

تکرار برنامه:03:45 بامداد

راه های ارتباط با برنامه

شماره تماس : 22652465-22652466

سامانه پیامک : 3000094

عوامل برنامه

دسترسی سریع
تهران ما سلامت