تهران ما، سلامت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

تهران ما سلامت

تهران ما، سلامت

تهران ما، سلامت با موضوع اطلاع رسانی و آموزش در زمینه های مختلف پزشكی ، سلامت و روانشناسی شنبه تا چهارشنبه از از رادیو تهران پخش می شود.

مجله پزشكی و سلامت تهران ما سلامت با رویكرد آگاهی بخشی به مخاطبان با اولویت پیشگیری و كنترل چهار بیماری عمده در پایتخت(بیماری های قلبی و عروقی- ریوی و تنفسی- دیابت و سرطان) و بیماری های نوپدید(كرونا) و همچنین معرفی توانمندی های بومی و دستاوردهای پزشكی در داخل كشور از رادیو تهران تقدیم مخاطبان به موضوعات پزشكی و حواشی آن می‌شود.

تهران ما، سلامت كه كاریست از گروه تهران و رویدادها، روزهای شنبه تا چهارشنبه به صورت یك هفته در میان از ساعت 09:00 تا 09:30 توسط دو تیم برنامه ساز تقدیم مخاطبان رادیو تهران می شود.
هفته ای از این برنامه به تهیه كنندگی مریم آصفی،گوینگی نسترن حسنی، هماهنگی غزاله عمیدی، گزارشگری محمدرضا میرحسینی، كارشناسی و خبرنگاری معصومه حیدری پارسا، روابط عمومی و فضای مجازی نیكتا چلویی و آیتم سازی مریم شهرامپور و مریم آصفی بر روی آنتن می رود و در هفته بعد؛ تهران ما، سلامت به تهیه كنندگی اعظم ابراهیمی، و گوینگی الهام شوقی، هماهنگی سپیده آقاجانی، ارتباطات یاسر كطائیان، روابط عمومی تهمینه انصاری، نویسندگی و آیتم سازی نیلوفر ملا كاظمی ها و آیتم سازی صابر ونكی از شبكه رادیویی تهران پخش می شود.


اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا چهارشنبه

ساعت پخش برنامه: 09:00

مدت برنامه:30 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

شماره تماس : 22652465-22652466

سامانه پیامک : 3000094

عوامل برنامه

دسترسی سریع
تهران ما سلامت